Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt az osztályt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt az osztálytársam? Tetszem neki? De akkor miért ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam akivel szeptemberben találkoztam először. Kis csendes gyerek de igazából rossz. Bukott, úgyhogy inkább a tavalyi osztálytársaival lóg egész szünetben, órán pedig általában alszik. Egy ideje azt veszem észre, hogy mindig mikor hátranézek engem néz, ma kétszer is rám mosolygott órán amikor hátra néztem. De szünetben ha hozzá szólok akkor tök bunkó. Múltkor is evett, mondom jóétvágyat:D erre a válasz annyi volt, hogy kössz-.- vagy akármit mondok 1-2 szót és tök bunkón válaszol az esetek 80%-ában. Amúgy nem szoktunk beszélgetni. Nem tudok napirendre térni vele...

15/L ő 16 vagy 17 éves



2012. nov. 21. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem abból, hogy hátranézegetsz órán, sejti, hogy tetszik neked
2012. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 J0keer ***** válasza:
ha hátra nézel persze hogy rád nézz...(mert a mozgásra felfigyelt)
2012. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem úgy, néha félig hátra vagyok fordulva és akkor látom. 1-2x hátranézek de nem pont rá hanem mondjuk a másik irányba. Ma sem miatta néztem hátra hanem egy másik gyerek miatt és akkor mosolygott, rámosolyogtam, elnéztem a mögötte ülő gyerekre és láttam hogy mosolyog rám. Nem, nem vagyok kancsi :D
2012. nov. 21. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!