Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiu az osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemmondomel kérdése:

Van egy fiu az osztálytársam Egy kiránduláson meg akarta álítólag fogni a kezem (a legjobb haverja mondta) de nem tette Nekem is tetszik ő de eddig ugy csináltam mintha nem tetszene Szerintetek tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 17:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

először is hány évesek vagytok?

aztán pedig beszélgess vele és legyetek sokat együtt!! majd kiderül, hogy lesz e köztetek valami

2012. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk mind a ketten :) és igy is elég sokat beszélgetünk meg járunk egymáshoz mert a szüleink is jóba vannak :) köszi hogy segítesz :)
2012. aug. 6. 17:31
 3/11 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy ha ennyire jóban vagytok hogy egymáshoz járogattok, meg sokat beszélgettek, akkor ezt miért nem lehet nyíltan megbeszélni?
2012. aug. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azrét merta fiu nem akar rám mászni (ezt a haverjának mondta ő meg nekem) vagy is hogy nem akarja azt hogy én azt mondjam hogy köszi de nem mert ő nem tdja mit érzek iránta ezt elmondam neki ?
2012. aug. 6. 17:41
 5/11 anonim ***** válasza:

de hát ha te tudod hogy ő neki bejössz és elmondásod szerint neked is bejön az illető akkor te felvethetnéd neki a témát, ha előrébb szeretnél lépni...

csak tipp de ahogy érzed

2012. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
én már felhoztam egyszer amikor azon a kiránduláson voltunk hogy most ő tényleg akar e tőlem valamit de nem igazán adott konkrét választ hanem inkább mosolygott és meg kérdezte éhogy és én ? én meg nem tudtam igazából mit monjdak ugyhogy azt mondtam nem vagy csúny ..
2012. aug. 6. 18:05
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem megfogta a fiú a kezem ,majd a farkához próbálta rakni :-( na jó azért nem kicsit voltunk késszen. De ő merte:-o
2012. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát legalább ő cselekedett :)
2012. aug. 6. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
csak azt nem értem ,h miért nehezíted meg a saját dolgod? Egyértelmű még az elmondottakból is ,h akar tőled valamit az még hab a tortára ,h a haverja ilyen "rendes" volt és elmondta neked ,h tetszel neki. nem tudod milyen szar érzés kikosarazva lenni ,ha egy kicsi jelét adnád annak ,hogy bejön neked (nem is kell ,h annyira nagyon egyértelmű legyen) akkor inkább merne lépni, pl a "nem vagy csúnya" helyett azt mondod ,h "elég helyes vagy" már sokkal előrébb lennétek...
2012. aug. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont!
2012. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!