Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hagyjam ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hagyjam ezt az egészet a fenébe vagy mégis hogyan ismerhetném meg?

Figyelt kérdés

sziasztok:) Kérlek ne írjatok hülye válaszokat tényleg fontos lenne.. hozzáteszem nem volt barátom és nem a nyomulós lány vagyok , átlagos vagyok. Kb egy hete nagyon megtetszett már egy srác a suliból, egy évvel idősebb. Alig látom, mert másik emeleten vannak..és am volt hogy 2 évig bele voltam esve egy srácba és persze hogy nem volt semmi és már most próbálom feladni, mert nem akarok buta naív liba lenni,hogy majd 'csini leszek és várom hogy észrevegyen". Mert tudom hogy nem fog észre venni.. pláne hogy több mint 800 an járunk a suliba x"D Ezért nem is tudom hogy van-e értelme, hogy jobban bele ássam magam, de ahogy erre gondolok egyre jobban tetszik:( Egyik nagyon jó bnőmnek a nővérének (akivel jóban vagyok) oszttársa és szerinte nem bunkó.. és szerintem sem mert a legjobb haverja az a srác aki irogatott nekem, meg látszott h bejöttem neki még tavaly év elején, de élőben sose beszéltem vele x"D ja és egy városban lakik mint én, és több közös ismerős nincs.. a bnőm tesója se beszél vele...szerintetek hagyjam? Csak kérlek valaki most térítsen észhez nem akarom ugyanazt a hibát elkövetni , hogy 2 évig senkit se engedtem közel magamat egy srác miatt akit személyesen se ismertem..

én szeretném beleélni magam, de utálom hogy csak távolról szemlélhetek valamit és nem 'tarthatom a kezemben'

bocsi ha hosszú lett, és nagyon szépen köszönöm:))

16L


2012. nov. 21. 19:27
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi előre tartok attól a választól hogy feladós vagyok, sajnos igen mert nem nagyon jön össze nekem egy fiú dolog sem:( de én szeretném ha lenne valami csak ez rossz, meg akarom magam kímélni a felesleges várakozásoktól, csalódásoktól
2012. nov. 21. 19:31
 2/6 TOMAtm ***** válasza:

a férfiak az egyszerű dolgokat szeretik.vagy mond meg neki h tetszel nekem,jó pasi vagy.összegyűrném veled a lepedőt egyszer.

vagy hagyd a fenébe,ha nem vesz észre és lépni sem mersz.

2012. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
N;ma gyereknek anyja sem érti a szavát... Valahogy lepj vele kapcsolatban, ha érdekled, viszonozni fogja. Ha nem lép semmit, felejtsd el.
2012. nov. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mostanában merészebb vagyok énis :) Azért simán nem mehetek oda hozzá, hogy szia heló bejössz nekem XD vmit ami nem gáz :)
2012. nov. 21. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, elfelejtettem, ti a fb generáció vagytok. Akkor bökd meg fészen, de úgy, hogy belenyikkanjon:DD
2012. nov. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nézd gondolom te se úgy mondod meg vkinek h nem is ismered, életedben nem beszéltél vele hogy odamész hogy szia bejössz nekem!! nem is értem h hogy gondoljátok a suli tele van emberekkel körülötte is többször emberek.. ezt nem lehet így letámadni vkit elég kellemetlen.. komolyan vmi értelmeset
2012. nov. 21. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!