Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent, a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent, a lányok mégsem egyformán különböztetik meg a helyes és ronda fiúkat?

Figyelt kérdés

Én azt gondoltam, hogy csak két fiú típus van a lányok szemében a helyesek, akikért rajonganak és a rondák, akikhez bottal sem érnének és ebben mindegyik lány egyetért, hogy mindegyikük szemében ronda egy srác és nincs ellenkezés a részükrő.

Engem már nem egy lány lerondázott, kigúnyolt, akinél bepróbálkoztam személyesen vagy neten, bár ezek azok a lányok, akik amúgy sem jönnek be jellemre, csak külső alapján nem mindig lehet tudni milyen a lány jelleme, ráadásul még a lány tesóim szerint is ronda vagyok, folyton lerondáztak, lerondáznak még a mai napig is. Aztán mégis fura mód azt vettem észre, hogy mindig voltak lányok, akik szemeztek velem vagy néztek buszon vagy máshol. Olyan is volt, hogy egy szép lány az utcán hátrafordult és rám mosolygott vagy haverommal dumáltam és ő vette észre, hogy engem figyel egy lány távolról.

Aztán mióta facebook-on is aktívan fent vagyok képekkel is, azóta mostanság úgy egy-két havonta rendszeresen van egy-két lány legalább, aki csak úgy bejelöl és rám ír, hogy helyes vagyok, esetleg csak lájkolja a képemet vagy csak egy sziát ír, de eléggé egyértelmű, hogy bejövök a lánynak. Nem értem, mert azért még mindig találkozom olyan szép lányokkal, akik lerondáznak, míg van egy másik tábora a szép vagy átlagos lányoknak, akik meg helyesnek tartanak. Én is rondának látom magamat amúgy, emiatt is van sok gátlásom és emiatt érzem úgy, hogy nincs is jogom szép barátnőre, de még kevésbé szépre sem, így érzem folyton. Ronda vagyok, de akkor mégis miért látnak egyes lányok helyesnek?



2012. nov. 22. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a szép relatív, örülj ennek berátom és profitálj.
2012. nov. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elmondok neked egy esetet.

Van egy fiú "ismerősöm", akit én nagyon-nagyon helyesnek tartok, és iszonyúan vonzó (volt) számomra. Egyik barátnőm szintén ismeri, és számára ez a fiú kifejezetten taszító, és kategorikusan kijelenti, hogy szerinte rettentően csúnya.


Erre varrj gombot! Ízlések és pofonok.

És nem ez az egy ilyen eset. Olyan is volt, hogy beleszerettem valakibe, és első pillanattól kezdve a legeslegszebb emberi lénynek láttam. Volt más is, aki szerint szintén helyes, de olyan is, aki húzta a száját, és olyan is, aki átlagosnak tartotta.

Olyan is megesett már, hogy fordítva volt ez... hogy valamelyik barátnőm el volt ájulva valakitől, én pedig bottal sem piszkáltam volna az illetőt.

Ennyi.:)

2012. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
vannak akiknek a szemében a világ fekete-fehér, eddig te is így láttad ezek szerint, de ha nagyon odafigyelsz, neked sem csak két kategória van, és természetesen a vélemények is eltérőek...
2012. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a tábor amelyik helyesnek tart, bizonyára a férfit látja benned és lehet hogy van egy olyan kisugárzásod ami bejön nekik. Valószínű nem vagy divatmajom, ami a másik tábornak tetszene. Azok a lányok akik meg rondának tartanak, azoknak meg csak a külvilág véleménye számít, na hát ezeket el is lehet felejteni. :) Ha annyira ronda lennél szerintem nem jelölgetnének be idegen lányok és nem mondanák azt, hogy helyes vagy.
2012. nov. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Elárulok egy titkot: a lányokat nem futószalagon gyártják, sőt... hajolj közelebb, ezt csak suttogva mondom... az ízlésünk se egyforma...

HÚÚ ezt nem gondoltad volna, mi? :DDDD

2012. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak jóképű férfiak, akik körülbelül a "mate choice copying" jelensége miatt a lányok jelentős többsége jóképűnek lát (azonban néha a hozzá társított tévképzetek miatt nem járna vele, de ez most részletkérdés.)

Vannak az átlagos pasik. Mivel olyan nincsen, hogy egy lány csak félig jár egy fiúval, így ők azok, akiket az egyik lány helyesnek lát, a másik bottal sem piszkálná meg. Ide tartozol te is.

Vannak azonban a tényleg ronda pasik, akiknek soha nem lesz senkijük.

2012. nov. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, kedves utolsó, csak az a bibi, hogy a nők a férfiak 80%-át átlag alatti kinézetűnek tartja: [link]
2012. nov. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"A női tanácsok az alfákra vannak irányozva, és arról szólnak, hogy a nő mit szeretne, az alfák hogyan viselkedjenek vele."


az ilyen dolgok olvasása után leszek a leg frusztráltabb, mert végiggondolom és teljesen igaz, utálom hogy igazuk van

2012. nov. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7-es

Mint nő, kezdem rohadtul unni ezeket. Egyszerűen sértőnek találom. Van barátom, egyáltalán nem "alfa", és pont ezért szeretem! Persze könnyebb állandóan a nőket savazni, mint magatokba nézni, és esetleg változtatni valamit, mert addig, amíg dől belőletek a gyűlölködés, és ordít rólatok, hogy utáljátok az összes nőt, nem is fogtok összejönni senkivel, ezt borítékolom. Kinézhetsz te akárhogy, ha egy nő érzi rajtad, hogy lenézed, akkor nyilván (és jogosan) ott fog hagyni.

2012. nov. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!