Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! _A szőrös vagy a sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! _A szőrös vagy a sima férfi popsit kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
és mi tetszik jobban ha egy pasinak csupasz a farka teljesen vagy felette megvan hagyva kicsire?

2012. nov. 23. 13:26
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
68%
Szerinted 23 év alatt még egyet sem láttam? :D
2012. nov. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
62%

Ezekszerint nem:D

Vagy igen furcsa gusztusod van..

2012. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%

A férfiak szőrösek... a kisfiúk csupaszak...ennyi az egész.

Nem a seggszőrét fogom nézegetni egyébként sem....

2012. nov. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%
Az előző barátomnak szőrös volt a segge kissé, a mostaninak szinte egyáltalán nem az. Engem nem különösebben érdekel, hogy milyen. Nem tehet róla, hogy szőrös-e vagy sem. Egyik sem borotválta a farkánál, csak kicsit vágta. Nem is szeretem a csupaszt. 23/L
2012. nov. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem már önmagában az szánalmas, ha egy férfi borotválja bármilyen testrészét az arcán kívül. (25/F)
2012. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Jobban szeretem a csupasz segget, a szőrös dolgokat nem olyan jó harapdálni. A farkánál elég ha megnyisszantja kicsit ha már térdig ér.
2012. nov. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
33%

Nem igaz, ez nem lehhet igaz. Még él valaki szőrős seg gel? Szarcsimbók nem divat! Egyszerűen a szőrős segg nagyon ápolatlan. Én sportolok, és szeretem csupaszon tartani az intim zónáimat. Még a nemiszervek szőre érthető ,ha valaki azt mondja attól hogy ott van szőr, nem lesz piszkosabb, de ez a fenékre nem igaz. Ott undorító.

Tévhit,hogy megerősödik meg szúr meg egyéb kifogás!

Én kétnaponta sima lehúzós borotvával nyírom a valagam, és teljesen jó a komfortérzetem. Semmi bajom nincs, mert besímulnak a börön a kis borosták, nem tüskeszerűen állnak kifelé. Sokkal egyszerűbb tisztálkodni is, frissebbnek érzem magam tőle. Ha nem a lukad körül, hanem a külső farpofákat nézem, ott meg azért gáz a szőrös fenék, mert tarzan majmára emlékeztet. Viccesen néz ki. Chewbacca segge is jó prémes :) igazi férfiideál nem? :D

2012. nov. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok még annyit : "Tévhit hogy megerősödik", ezt utólag nem így akrtam írni, tény,hogy sötétebb, valamivel vastagabb szálú lesz a szőr, csak annyi, hogy ez igazán ott nem hátráztat sem esztétikailag, sem átérzésben semennyire!
2012. nov. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
62%-os.. csak úgy közlöm veld, hogy a borotvált segg néz ki viccesen és nem a természetes és normális szőrös.
2012. nov. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

edes istenem mekkora hulyek vagytok :DD

ezen veszekedni xdddd.

nem tudom mit kell felkapni kedves 56%os. Nekem van egy velemenyem es leszarom hogy masnak nem tetszik,nem fogom nem elmondani.Ha a te.segged szőrös nem èrdekel mert nem ismerlek nem a pasim vagy.De a kerdezo velemebyt kert es en leirtam.Csok.;))

2012. nov. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!