Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! _A szőrös vagy a sima...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! _A szőrös vagy a sima férfi popsit kedvelitek jobban?

Figyelt kérdés
és mi tetszik jobban ha egy pasinak csupasz a farka teljesen vagy felette megvan hagyva kicsire?

2012. nov. 23. 13:26
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%

te meg tanulj értelmezni.

Kurvra nem érdekel kit zavar a véleményem de mikor lepcsáznak akkor még szép hogy visszaszólok drága ;)))

2012. nov. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
66%

telefonról irok ;)

és azért mert te hülyének akarsz beállítani más nem fogja így gondolni DRÁGA :DD

2012. nov. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

56%os

:D

2012. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

"ennyit ròlad" Hàt öcsém ...

Ha most élőben beszèlnènk kb pofàn röhögnèlek :D


17 vagyok szòval hajolj rà


/tudom erre mi lesz a vàlaszod de innentől nem foglalkozom veled :)/

2012. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
hát eléggé megoszlanak a vélemények. de mivel,h már csak a karom meg a lábam szőrös,aseggem még belefér.. végül is férfiak vagyunk nem? ha megkér a bnőm akkor a kedvéért leborotválom a hátsóm is.. köszönöm a válaszokat.
2012. nov. 23. 17:13
 26/32 anonim ***** válasza:
Végén még kihozzák itt hogy a lábunk se legyen szőrös és gyártani fognak férfi epillátort xD
2012. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, nem azt nézzük. Ápolt, igényes és stíluos külsőd legyen, és rá de fogunk nézni a szőrös popódra :D
2013. febr. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Én 1-2-3hetente borotválom, de nem az egész seggemet, hanem csak a lyukam körül, és ott alul végig, meg ha már ott vagyok minden fanszőrt is, illetve a combomnál is, ahol még hozzáérthet a karóm, vagy a zacskóm.

Ugyanazon okból, mint a 17. hozzászóló: kényelmetlen, higiéniátlannak tartom főleg a zacskómnál a hajlatban, és a lukam körül, meg amikor már nagy a szőr (fél centi fölött), akkor jobban szúr/viszkethet.

Könnyebb törölköznöm is, tisztálkodni is könnyebb, mert ha izzadok és rohanok, nem kell beállni a zuhany alá, hanem elég párszor kézzel átmosni a hajlataimat... Így érzem jól magamat; máshogyan kényelmetlen. Allergiás vagyok a hosszu seggszőrre azóta, amióta egyszer volt betyárkörtém tizenévesen:D

Továbbá a hasmenésnél is könnyebb kitörölni, de főleg mosni: egyébként is szoktam székelés után mosni ha van rá lehetőségem, mert attól hogy elkenjük rajta a zsart, aztán letöröljük, még ott szagit, illetve egyáltalán az is gond, hogy ott van, ha nem látjuk akkor is (itt nem csak a szőrre gondolok, mert közvetlenül az ánusznál nincs szőr). Hugyozás után is megmosom a farkamat a csapban (ha olyan helyen vagyok), nekem ez így természetes.


Engem nem érdekelne más véleménye: a személyes komfortérzetem ezzel kapcsoaltban magasabb érdekeltségen van részemről. (bár nekem szőrösnek látszódik, mert csak ott beretválom, ahol összeér)

2013. febr. 5. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nekem tiszta szőr a seggem és való igaz mindig kulás lesz wc-zés után és szívesen levágnám, csak félek hogy megvágom borotvával a kulalukamat és összefolyik a vér a szarral és vérfertőzött leszek. Ezért csak minden kakkantás után csapatom fél óráig vízzel és közbe megmosom tusfürdővel meg samponnal sőt balzsamozom is, mert végül is a seggszőr is haj és annak is kell az ápoltság és fényesség nem? :)
2013. jún. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
14:47 :D nem tudod megvágni borotvával, vagyis jobb minőségűvel biztos nem. De amúgy nem is ajánlom, mert ha kezd visszanőni borzalmas mert szúr:) Esetleg tükör és kisolló segítségével tudsz segíteni rajta ;)
2013. jún. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!