Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szép lányok belsőleg nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép lányok belsőleg nem szépek?

Figyelt kérdés
Biztos rosszul választok, de eddig ez a tapasztalatom akár 18 akár pl 23 éves lányról van szó. Én 24 vagyok.
2012. nov. 23. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, szerintem sok olyan akad aki tényleg ilyen de nem mind, érdemes próbálkozni és egyszer sak találsz te is egy olyat aki külsöleg is megfelel belsőleg is .
2012. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Vannak kivételek:)
2012. nov. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De hol?:D
2012. nov. 23. 21:52
 4/16 anonim ***** válasza:
Szépek azok belsőleg is, csak nem minden fa sz kompatibilis a seg gükkel! Ezt jó ha bevésed! Ha megütöd a szintet, amit elvának, akkor belül is szépnek fogod látni őket. MErt úgy állnak hozzád. Ha kevéske vagy, akkor meg gonosz boszorkák lesznek, és kivernek mint egy kutyát maguk mellől. Ezen ilyen dolgok. De igen, vannak kivételek. Akárki lehet akármilyen,akárhol, nem látsz bele az emberi elmébe.
2012. nov. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez nem attól függ, hogy "megüti-e valaki a szintet":D:D Azzal nincs itt gond. Az a gond, hogy később derül ki a nyafogás, meg hasonló kiábrándító tulajdonságok.
2012. nov. 23. 22:01
 6/16 anonim ***** válasza:
54%

Keress olyat, aki bár szép, de hányattatott sorsú.

Akinek mindene megvan anyuci, apuci, nagyszülők, pénz, a hello kitty a kedvenc figurája, moziba jár a ribi barátnőkkel, na ezektől ne várj sokat.

2012. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hatos: de ez olyan fárasztónak tűnik:// Nincs hangulatom keresgélni ennyire...de hát.. a többség meg akkora nulla már bocs, akinek nem inge, ne vegye magára..Meg nem arról van szó, hogy egyedül nem érzem jól magam, mert megvagyok én, de azért jó lenne egy normális társ.
2012. nov. 23. 22:05
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Igen, nekem sincs soha kedvem se keresgélni, se pitizni nekik. És igen! én is észrevettem,hogy sokuk dögunalom. Csak a seggüket kívánom, azt meggyúrnám szivesen, de igazából ha beszélni kell, beásítok. A szobakutyájuk, a Twájlájt, a rózsaszín taskája meg a szerelmes verseken kívül másra már nem nagyon terjed ki a zömének az érdeklődési köre. Ezek a tinik. A huszasok meg sorozatfüggők, meg elbulizgatnak, de ezeknek sincs igazán semmi életük, semmi érdekes hobbiuk vagy valami. Átlag unalmas nők.
2012. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nyolcas: fú nagyon igazad van! Bár a tiniket nem nagyon ismerem, nem az én korosztályom.De a húszasok,...aztán meg csodálkoznak, hogy csak arra kellenek:D Semmi komolyabb téma, csak a bulizás, barátnők...annyira unalmasak, de megint csak: annál nagyobb tisztelet a kivételnek!
2012. nov. 23. 22:15
 10/16 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen lányok,csak az ilyeneket nézi mindenki idióta r*binek,mert ugye nem tudják,mit rejt a külső,és az ilyenekről hiszik azt,hogy belül egy nagy semmik.:) Emiatt tehát nehezebb is találni ilyen lányt,mivel az ilyeneknek kicsit sem hiányzik,hogy azért pattogjanak körülöttük a srácok,mert azt hiszik,le tudják fektetni még aznap.:) Vagy csak nincs elég önbizalmuk,de azt már nem tudom miért. Szép,okos,de nem akarja belátni. Furák.:D
2012. nov. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!