Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúknál is úgy van hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknál is úgy van hogyha rájönnek, hogy a lány gazdag jobban viszonyulnak hozzá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 13:05
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
50%
Nőknél így van bizony, mert a gazdag férfiak csicskábbak, kihasználhatóbbak. Ellenben a gazdag nők kényesebbek, uralkodóbbak, hidegebbek, okoskodóbbak, elvárósabbak, kevésbé megalkuvók. Jobban odavernek a fakradnak, ha nem hozod a színvonalat!
2012. nov. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Én inkább lelécelek. Több ilyen csajom is lehetett volna, oda is voltak értem, de én nekem nagyon nem feküdt pl. az, hogy apuci elviszi a pici lányát minden hétvégén osztrákokhoz síelni.....

Az ilyen puccos életű csajokból nem kérek.

2012. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

21-es NEM MINDEN NŐNÉL! Miért kell az összeset ebbe bele vinni? Attól mert ti ilyenekkel áltatok össze sajnálom de azért írjátok már oda, hogy VAN KIVÉTEL IS!!!! -.-"


20/L

2012. nov. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Az az érzésem, hogy ezt így nyilvánosan nem is lehet megbeszélni, mert indulatokat vált ki az emberekből. Ezt csak két ember egymás között kell, hogy elintézze, megbeszélje. Bár mi véleményem van nekem, vagy másnak, rögtön rátromfol valaki az ellenkezőjével.
2012. nov. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23-as" Teljesen igazad van! 21 -es voltam! Valóban, kicsit én ba sztam el..
2012. nov. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

"Te mint férfi úgy gondolod, hogy csak férfi képes rá?"


Igen.

2012. nov. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
Eddig 2 fiúval találkoztam, akiket NEM zavart az, hogy gazdag vagyok. Egyikük kb. olyan gazdag volt, mint én, a másik pedig gazdagabb. Átlagos fiúval lehetetlen szinte normális kapcsolatot kialakítani, mert előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból. :(
2012. nov. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
szinte mindenem megvan, de nem vagyok egy elkényeszetett csitri, és nem várom el majd a páromtól, hogy pénzes legyen, csak sokan rájöttek, hogy gazdag családból származom és tudják akik ismernek, hogy egy szerény lány vagyok, így csak nem távolodnak el tőlem :]
2012. nov. 26. 19:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!