Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha tetszik nektek egy fiú a buszon vagy az utcán, akivel szembe jöttök, akkor mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 24. 22:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megpróbálok szemezni vele.
2012. nov. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Megint ez a szemezés...

Hihetetlen,hogy mennyi felesleges kört,megspórolhatnának az emberek,hogy ha a nők a szemük helyett a szájukat használnák és az adott férfi tudtára adnák,hogy tetszik nekik.Engem is bámulnak a buszon,de az akármiért lehet(ronda vagyok,kaja maradék van az arcomon,le van húzva a sliccem,ki van kötődve a cipőm,valaki a hátamra ragasztja,hogy "rúgj belém" vagy "egy idióta vagyok").

Szóval 101 oka lehet amiért bámulhatják az embert.

2012. nov. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Bámulom és mosolygok :)
2012. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bámulom, ha visszabámul, mosolygok, ha visszamosolyog, cuppantok egyet a számmal vagy megrángatom a szemöldököm :D legutolsót csak akkor, ha nem áll a pasi mellett a barátnője.
2012. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Na ez már egy fokkal jobb és egyértelműbb,bár akkor is le lehet húzva a slicce az embernek és lehet hülye felirat a hátán.:D
2012. nov. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit!!!Mindig arra gondolok,hogy tuti nem tetszek egy ilyen jó pasinak,pedig milyen jó lenne.Majd szomorúan másfele nézek,illetve lopva rá-rápillantok!És ennyi.
2012. nov. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Semmit. Nem tulajdonítok neki különösebb jelentőséget, jól néz ki aztán ennyi.
2012. nov. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ránézek folyamatosan mosolygok...mikor ő is rámnéz általában elrántom a fejem...aztán megy ez a játék, h észreveszi h bámulom, egy pillanatra elkapjuk egymás pillantását én megint elrántom a fejem..és újra..és azon szoktam gondolkodni, h ő most mit gondolhat rólam, meg h úgysem érdeklem!
2012. nov. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ez a szemezés!
2012. nov. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6-snál a pont. Am én nem vagyok mosolgós, már csak azért se mert mi van ha nem is rám mosolyog hanem aki mögöttem van? első alkalommal sosem, 2. 3. alkalommal már csak nem mindig körülöttem lesz az a másik akire mosolyogna, igy kizárom azt hogy mástra mosolyogjon , és tudom hogy rám mosolygott. Csak mosolygás vagy jelek után lépnék.
2012. nov. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!