Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudik de minek?

Figyelt kérdés
na szóval egyik brátnőm azt hazudja mindenkinek hogy van barátja és ez nagyon idegesítő és az a baj hogy ezem kívül mindenféle kitalált dolgokat probál bemeselni pl vmikor voltunk bowlingozni és ott voltak jól kinéző nálunk kicsivel idősebb srácok akik voltaképpen le se sz*rtak minket de valami furcs módon az egyik valamiert flörtölt vele az ő állntása szerin csak h ezt semki nem látta ...ja és senki nem találkozott a barátját se akivel kb fél éve járnak

2012. nov. 25. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
szerintem csak féltékeny vagy nem akarod hogy boldog legyen mert te se vagy az
2012. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 El Greco ***** válasza:
Fel akar vágni,egyértelmü.
2012. nov. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1 válaszoló nekem van barátom és ő létezik is ....és nem vagyok féltékeny a mű telefonálásokra vagy arra hogy nekiment egy gyerek ( nem látta h láttam ) és ő meg azt mondta utána hogy az egyik visszar,ntotta magához beszélni csak egész egyszerűen unalmas a meséit hallgatni....
2012. nov. 25. 00:14
 4/5 anonim ***** válasza:
hát,lehet mániákus hazudozó...sajnos én is ismerek ilyet,viszont ő már betölötte a 25-öt is....amikor nem reagál a sztorijaira különösebben senki,akkor sem veszi magát észre :/ a lényeg náluk, hogy középpontban akarnak lenni...pláne,mikor igazi sztorit hallanak mástól,azonnal közbevágnak az ilyenek!
2012. nov. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle:D mondd, hogy szívesen találkoznál, vagy beszélnél a pasijával, vagy szervezzetek közös randit (mm Te meg a pasid, meg ő meg a "pasija":D)


de amúgy meg minek törődsz vele?

és amúgy ki hány éves?

ja és főleg:

ezt a kérdést miért éjfélkor kell feltenni?:D

2012. nov. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!