Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretnék egy meleg barátot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy meleg barátot, valaki? 15/L

Figyelt kérdés

2012. nov. 25. 22:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Mi a francnak?
2012. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz?
2012. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

első: mert csak.

második: Budaörsön

2012. nov. 25. 22:56
 4/13 anonim ***** válasza:
65%

én csak akkor akarok meleg barátot ha beszállhatok harmadiknak

23/L

2012. nov. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

4-es és kérdező:

Esetleg összehozhatjuk, ha nincs ellenetekre!

29 F

2012. nov. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Ez a divat. Hogy a csajok b.zikkal "barátnősködnek"... Kis taknyosok!
2012. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%

de aranyosak vagytok !!! am jah ! egy lánynak a legjobb barija egy meleg srác lehet szerintem !! nekem van egy csomó láény barim !! :) - vagyis nem bírkám hanem barátom :DDD -

és nekem is megesett egyszer,. hogy egy társkereső oldalon egy lány rámírt : leszel a megel bírim . hja, leszek...de túl sok lesz belőletek..., nem is talizunk olyan sokszór sajnos ! tutira talált mást heléyettem, de ha találkozun kazér megismerjük egymást ! :D ez így helyes !!!

bár nem vagyok mellette annak ,hogy egy párkapcsolatot szétronycsoljon egy 3. fél, legyen az 3. férfi vagy lány !! Isten társat teremtett !! nem grouppokat !! hanem egy+egy !

aztán meg " taknyos" ???? taknyos vagy te faszikám vagy anyukám ( ahoygan jpobban tetszik ! ) , ha ne mtudsz értelmesen hozzászólni egy témához, akkro minek kattintassz rá ?? nincs jobb dolgod ? - szánalmas -

2012. nov. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hatos. először is mi az hogy ez a divat? és hogy a kis taknyosok b*zikkal barátkoznak? -.-" te hülye vagy. utolsó válaszoló kösz :) igen teljesen igazad van szerintem :))
2012. nov. 26. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:
22%
A "taknyos" erős kifejezés, de ennek ellenére nem hinném, hogy egy 15 éves lánynak mindenáron egy meleg barát kellene...
2012. nov. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem egy meleg barát kellene hanem jó lenne ha lenne..és nem kell ideírnod .azt hiszen pont nem téged kérdeztelek :)
2012. nov. 26. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!