Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bámult ez a férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bámult ez a férfi, talán pedofil?

Figyelt kérdés
Reggel a buszmegállóba a szokásos időbe érkeztem, csak hogy most ott volt egy 50-55 körüli férfi. Nagyon elmebeteg feje volt, és miközben cigizett, engem bámult. Felszállt a buszra, próbáltam olyan helyet találni ahol nem lát, szembe ült velem le de volt egy korlát ami pont takarta az arcomat. És ő csúszott egyre lejjebb a székén csak hogy engem lásson. Nagyon beparáztam. És visszafele is azzal a busszal jött csak ott már sokat voltak és ő elől ragadt míg én a bnőimmel hátul voltam. Nagyon félek, mit csináljak ha máskor is ott lesz?
2012. nov. 27. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. nov. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ne zavarjon, ha csak néz. De arra figyelj, hogy ne kövessen kihalt helyre, amikor egyedül vagy. Ha ez mégis megtörténne, a 107-es számon hívd fel a rendőrséget és add meg, hol vagy, merre tartasz és igyekezz olyan helyre menni, ahol vannak más emberek.
2012. nov. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2012. nov. 27. 17:06
 4/17 anonim ***** válasza:
Vigyázz,megerőszakolhat,most komolyan,reménkedj, hogy többet nem fogod látni,ha meg követni fog,szólj valakinek,vagy futás!
2012. nov. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Köszi, ezekkel én is tisztába vagyok.. Bár nem vagy valami megnyugtató, DE tudom hogy megtörténhet...Szerencsére tudok gyorsan futni! Amúgy ha a 107-et hívom az ingyenes. ugye?
2012. nov. 27. 17:11
 6/17 A kérdező kommentje:

Kedves 'Ne állj ellent neki, élvezd a vénülő péniszét magadban.'

NORMÁLIS VAGY BAZ*MEG??? beteg elméjű...

2012. nov. 27. 17:14
 7/17 anonim ***** válasza:
Lehet gazdag a pasi és egy menetért adna neked 2 millió ftot. Azt meg ki lehet bírni.
2012. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem hiszem, hogy tetszel neki, inkább 30 körüli nőt akar az magának, de tuti van felesége ilyen korban már.
2012. nov. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem úgy nézett ki mint akinek lenne felesége. Kb mint egy csöves... :/ És én első ránézésre észrevettem hogy nem normális/pedofil...

Ez tudom hogy egoistán fog hangzani, de nem vagyok csúnya, a barátnőim is mondják hogy szép vagyok. (félreértés elkerülése végett: NEM tartom magam szépnek, de csúnya sem vagyok)

2012. nov. 27. 17:22
 10/17 anonim ***** válasza:
14 évesen még nem lehetsz szép, csak aranyos. 20 éves korodig rengeteget fogsz változni vagy jó vagy rossz irányba.
2012. nov. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!