Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már annyian szidják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már annyian szidják itt a lányokat, nem lehet, hogy van benne valami?

Figyelt kérdés
Az oldal tele van olyan kérdésekkel, amikben a mai lányokkal kapcsolatos kifogások, panaszok merülnek fel.A legtöbb reakció ezekre általában kifejezetten ellenséges. De, nem lehet, hogy-a mennyiségből kiindulva-mégis jogosak lennének ezek a kifogások? Elvileg nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

2012. nov. 27. 19:12
1 2 3
 1/28 Mi közöd Tőle ***** válasza:
87%
Nem minden lány szemét és sekélyes. Sok a született balf@sz, akik alkalmatlanok arra, hogy egy nőt is becserkésszenek.
2012. nov. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyilván ide csak azok írnak, akiknek gondjuk van a nőkkel.. Most minek írja ki valaki, hogy találtam egy rendes lányt? Ha boldog jó a kapcsolata nincs szükség rá, hogy itt tegyen fel kérdéseket.. A válaszok is azért annyira negatívak..
2012. nov. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
85%
Igazából 2-3 ilyen srác van itt szerintem, azok képesek telefröcsögni nap mint nap az oldalt a sz@rjukkal. És ha már annyian ellenségesek velük, nem lehet, hogy nem véletlen? Nem lehet, hogy tényleg a srácokkal van a gond?
2012. nov. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%

akkor ennyi erővel a pasik is egy utolsó szemetek. Mert minden pasi csak dugni akar,

csak a csinos lányokra hajtanak, akkor is ha sekélyesek,

csak a hangoskodó, népszerű ripacs csajokat szeretik,

a kedves, szerény lányokat elkerülik...


stb stb stb.


Már ne is haragudj: ez egy fórum, ahova mindenki szíve baját írja le. Persze, hogy minden kérdés negatív... ha minden ok lenne, akkor ki a kutya írna ide? (a trollokat nem számítva)

2012. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
84%

Nem azért, de ide alapvetően ugyanaz a 4-5 csúnya srác írja ki napi szinten ugyanazokat a kérdéseket, csakhogy legyen végre valaki, aki megerősíti őket abban hogy, hogy nem kell abbahagyni a nyávogást és változtatni a dolgokon, mert igazuk van és minden nő sekélyes rib*nc, akiknek csak a farok meg a pénz kell.


Akinek van rendes brátnője, normális párkapcsolata, nem itt vinnyog, hanem a szerelmével múlatja az időt.

2012. nov. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
54%
Egyértelműen van benne valami. De nem minden lány egyforma, ezért nem is értem miért kell nagy általánosságban beszélni.
2012. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nincs sok alapja, mivel itt a sok regből 5-7 olyan pasi van, aki állandóan szidja a nőket, a többi nem. És egyértelmű, hogy abból az 5-7 hímnemű egyedből az egyik írta ki ezt a kérdést, mert bizonyságot akar szerezni az "igazáról".

Smistt, hogy nincs barátnőtök, nem kellene folyamatosan gyűlölködni.

2012. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
De igen. Van benne valami. De csak valami. Ha valaki azt irja, hogy X Y Tel:N Lakik: .... egy ribanc, az lehet igaz. De ha azt irja, hogy a mai lányok ribancok, akkor annak a valoságtartalma (magyar viszonylatban) kb. 1/1000000 lehet. Körülbelül ez van benne. Ennyit a haraszt zörgetéséröl.
2012. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
76 %, én csak megkérdeztem. nyugi! :)
2012. nov. 27. 19:30
 10/28 anonim ***** válasza:
valami valóságtartalma van, bár el kell ismerni, hogy "néha" előfordul pár túlzó kérdés ill. állítás
2012. nov. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!