Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már annyian szidják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már annyian szidják itt a lányokat, nem lehet, hogy van benne valami?

Figyelt kérdés
Az oldal tele van olyan kérdésekkel, amikben a mai lányokkal kapcsolatos kifogások, panaszok merülnek fel.A legtöbb reakció ezekre általában kifejezetten ellenséges. De, nem lehet, hogy-a mennyiségből kiindulva-mégis jogosak lennének ezek a kifogások? Elvileg nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

2012. nov. 27. 19:12
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

"Én az egyetemen csupa olyan lánnyal találkozok, akikről elképzelni sem tudnám, hogy bármilyen negatív sztereotípiának megfelelnének, mivel ismerem őket, és ők is elítélik a ribancokat."

Én is sok olyannal találkoztam már, akiről nem tudtam elképzelni, de amikor próbálkozni kezdtem náluk, kiderült, h rájuk is ugyanúgy igazak ezek a sztereotípiák. Most már senkiről se tudom elképzelni, h pont ő lenne kivétel.

2012. nov. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Az egyetemista lányokkal kapcsolatban remélem, hogy igazad van. Ott is embere válogatja.

viszont: nincs olyan lány a világon, aki nyíltan beismerné, hogy felszínes, könnyűvérű, stb...

Ha pl. a diszkó WC-jéből jön ki egy lány, nem sokkal a fiú után és a száját törölgeti-ha attól kérdeznéd meg, hogy "Te könnyűvérű lány vagy?"- ő is azt mondaná, hogy nem.

2012. nov. 27. 20:31
 23/28 anonim ***** válasza:

"Ne csak szimpla szórakozóhelyekre menjetek ismerkedni, igényesebb kocsmákban, kávézókban, könyvtárban szerintem nem nehéz értelmes emberekkel találkozni."

Szórakozóhelyen még sosem jártam, így ott soha sem próbáltam ismerkedni, ellenben már minden mást próbáltam, és ott még nem találkoztam normális lányokkal.

Az egyetemen is próbálkoztam, ott sem voltak. Sőt... Persze barátnak azért kellettem, hogy legyen kitől elkunyerálni az órai jegyzeteket.

2012. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Milyen egyetemre jársz?
2012. nov. 27. 20:34
 25/28 anonim ***** válasza:
Jártam. Már végeztem. Az egyetem nevét nyilván nem fogom reklámozni, sem a várost, talán annyit elmondhatok, hogy természettudományos irány volt.
2012. nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem ok nélkül szidján ennyien a lányokat - talán bizony mégiscsak rászolgáltak? A nagytöbbség tényleg beképzelt, felszínes, és anyagias, aztán meg vannak sértődve ha eléjük tartjuk a tükröt. Speciel az ilyen nők meg is érdemlik hogy kifigurázzák őket...
2012. nov. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
53 %, nyáron nem itthon dolgoztam, hanem külföldön, egy nyaralóhelyen. Sajnos, azt kell mondanom, nagyon könnyen rá lehetett jönni, melyik lány magyar és melyik nem; még azelőtt, hogy hallottam volna őket beszélni...
2012. nov. 30. 15:25
 28/28 anonim ***** válasza:
Ez most nemzetiségtől független, hidd el, külföldön se jobb a helyzet. Sőt, ha a homogén összetételű népeket vesszük alapul (mint pl. az angolok), ott még rosszabb.
2012. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!