Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már annyian szidják itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már annyian szidják itt a lányokat, nem lehet, hogy van benne valami?

Figyelt kérdés
Az oldal tele van olyan kérdésekkel, amikben a mai lányokkal kapcsolatos kifogások, panaszok merülnek fel.A legtöbb reakció ezekre általában kifejezetten ellenséges. De, nem lehet, hogy-a mennyiségből kiindulva-mégis jogosak lennének ezek a kifogások? Elvileg nem zörög a haraszt, ha nem fújja a szél.

2012. nov. 27. 19:12
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
68%

Tény, h a nők se szentek, de a probléma itt igazából az, h sok a luzer pasi, akik azt várják, h a semmire a szájukba repüljön a sült galamb.

Én itt az oldalon, amire ki vagyok bukva, az az álszentség, de ez nemtől független, na jó, csajok jobban nyomják.

Gondolok itt arra, mikor azzal jönnek, h hamarabb összejönnek egy kisfarkú hajléktalannal, mint egy jóképű, nagyfarkú, sikeres pasival....

2012. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet, hanem biztos. Én speciel soha nem találkoztam olyan lánnyal, aki ne lenne felszínes, akinek bármit is számítana a belső. Ettől eltekintve léteznek normális lányok, de nagyon kevés.
2012. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Én a magam részéről biztosan tudom, h csak és kizárólag az ÉN hibám, h nincs csajom. Ráadásul semmi probléma sincs velem, megvan mindenem jól is nézek ki, csak eszméletlenül lusta , flegma, és önimádó vagyok. Minek a csajokra kenni, egyszerű a képlet, mi férfiak(valljuk be) akarva akaratlanul is vágyunk egy nőre akivel ágybabújás mellett azér egy idő után együtt is élünk. Kaját, piát, háztartást, gyereket csinál nekünk, nem feltétlen ebben a sorrendben.;-)


Csakhogy , itt az alapvető gond inkább azzal van, h a nők nem feltétlen vannak ránkszorulva. Megvannak nélkülünk is. Van saját keresetük, a legtöbben dolgoznak, fenét kell nekik még egy ilyen lusta dög mint én aki meccset néz és főzheted a vacsoráját.:D Jó, a tinikorban még 1 két komolytalan kapcsolat összejön, de én a nagybetűs életről beszélek.


Ez a modern felgyorsult világ tiszta őrület. Egyre több a munkamániás karrierista nő, ami nekünk férfiaknak csöppet se kedvez.:/

2012. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen csak a lányokban kell keresni a hibát, hanem a társadalom is felelős a mai lányok viselkedéséért. Mondjuk én még normális lánnyal nem találkoztam, mind igen gonosz módon utasított vissza. Ezért tudom, hogy 140 gonosz lány biztosan van. De ebből nem következtetek arra, hogy minden lány alapvetően gonosz. Alapvetően úgy vélem, a lányokat szeretni és tisztelni kell, lehet, hogy ez az én hibám, és ezért nem volt még kapcsolatom.
2012. nov. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

"Alapvetően úgy vélem, a lányokat szeretni és tisztelni kell, lehet, hogy ez az én hibám, és ezért nem volt még kapcsolatom."

Valszeg tényleg ezért nem volt (már ha nem vagy amúgy is csúnya v kicsi).

2012. nov. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

kb ugyanannyi a pasikat szidó kérdések száma is. és? csinálsz belőle statisztikát? akkor abban is van valami?

és akinek nem felelnek meg a mai lányok miért nem kezdenek idősebb nővel?

a kérdések nagy része arra irányul, hogy az összes itt panaszkodó, legyen az nő vagy férfi, lúzer. egyszerűen nem tudnak túllépni a saját idiotizmusukon, bezárkóznak a kis világukba és abból a kis szürke dobozból mutogatnak mindenkire, aki náluk többet ért el.

ennyi.

nem több, nem kevesebb.

2012. nov. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Tudod kik szidják őket? Ezek:


[link]


A siránkozás is tőlük jön, az ilyen kockáktól. Nyomorék az összes.

2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ez a kép halálos! :D
2012. nov. 27. 20:08
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően sokan a saját környzetüket ítélik meg, és teljesen érthető is, mivel nem bírnak kiszakadni az előző tapasztalataikból.


Én az egyetemen csupa olyan lánnyal találkozok, akikről elképzelni sem tudnám, hogy bármilyen negatív sztereotípiának megfelelnének, mivel ismerem őket, és ők is elítélik a ribancokat. Meglehet, hogy érhet engem is meglepetés köztük, de erre kicsi az esély


Aki viszont olyan közegben van, hogy szinte csak az itt szidalmazás alatt lévő lányokkal kerül kapcsolatban, az már szinte el is veszti a hitét, hogy vannak még rendes nők.


Ne csak szimpla szórakozóhelyekre menjetek ismerkedni, igényesebb kocsmákban, kávézókban, könyvtárban szerintem nem nehéz értelmes emberekkel találkozni.


Ezek mellett nem árt jó emberismerőnek lenni, én egy lányt sem hívok föl a lakásomba, akiről tényleg meg nem bizonyosodtam, hogy normális, és eddig csak jó tapasztalatom volt nem csak szex terén.

2012. nov. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

és akinek nem felelnek meg a mai lányok miért nem kezdenek idősebb nővel?


Erre azt tudom mondani, hogy van, akinek beválik, van, akinek nem.

2012. nov. 27. 20:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!