Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted mit tegyek? (szerelem)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mit tegyek? (szerelem)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, aki nagyon megtetszett. Mondhatni beleestem, vagyis inkább egy illúzióba, amilyennek elképzelem, mert nem ismerem. Facebook-on vagy 300-an lájkolják a képeit, rengetegen írogatják neki, hogy milyen szép stb. Szinte sose látom egyedül... Szerintem ezek azt bizonyítják, hogy biztos van önbizalma, és megteheti, hogy válogasson, valamint magasak ez elvárásai. (javítsatok ki ha tévedek) Pasija még-sincs. Nem értem miért... sokan mondták, hogy biztos olyan lány akinek a körülrajongás kell, de szerintem nem így van. Élőben nem igazán tudtam kezdeményezni, mert mint már írtam sosincs egyedül. Gondoltam facebook-ra is. De még nem volt bátorságom...:/ 3 okból félek kezdeményezni:

1, Mivel a képbe, amit én alakítottam ki róla beleszerettem, nagyon nehezen dolgoznám fel, ha visszautasítana.

2, Most még nem utasított vissza, szóval megvan a remény, amibe kapaszkodhatok. De ez elúszik, ha visszautasít.

3, Ha visszautasítana, esetleg beégnék előtte, mindig kínos lenne a szemébe nézni, márpedig elég gyakran futnánk össze, nem olyan nagy az a suli.

Szerintetek mit tévő legyek? 16/F

Előre is köszi a válaszokat.



2012. nov. 27. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szereld tovább.
2012. nov. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy kezdeményezz, vagy felejtsd el. ilyen egyszerű ez...
2012. nov. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy Te még mindig ilyeneken filozofálsz itt.Nyilván cselekedned kéne,lépned,kezdeményezned,mert ha csak itt álmodozol,meg gyártod a kifogásokat,elhalásszák előled a csajt.
2012. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha belé vagy esve, akkor kezdj el valamit lépni. Te vagy a férfi neked kell kezdeményezned. Ő nem fog odamenni hozzád, ezt se felejtsd el, főleg ha van kihez mennie alapból. Egyszerűen fogod magad odamész hozzá és kezdj el vele beszélgetni, amire figyelj hogy ne érezze azt hogy nincs önbizalmad, félsz tőle, bizonytalan vagy. Ha ezeket megérzi akkor már romlottak az esélyeid, de nem feltétlen katasztrófális. Legyél határozott, ne agyalj hogy mit mondasz neki, csak úgy spontán beszélgess vele, hidd el nem fogja leharapni a fejedet.

Beégsz előtte? Na és nincs abba semmi, a csajok bírják az ilyet, beégsz nevetsz te is vele együtt, ez is egy pozitív dolog lesz.

Én barátnőmért is azért elég sokat harcoltam, nagyon beégtem már többször is előtte, de sose szaladtam el, hanem elfogadtam azt és nevettem vele együtt.

Ha elutasít, akkor is próbálkozhatsz még később, de ha esetleg nem lesz rá több alkalom, akkor ne bánkódj rajta, tedd hamar túl magad a dolgon, és aztán ismerkedj tovább másokkal. Na sok sikert.

2012. nov. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha kell egy seggberúgás, akkor szólj!


Menj már oda hozzá! :D Nem igaz, hogy egyszerűbb napokat gondolkozni, meg álmodozni róla, minthogy odamenj hozzá beszélgetni... :D

Csak hívd félre a "rajongóitól", és már mehet is a dumálás... :)

2012. nov. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!