Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tippek?

Figyelt kérdés

van egy srác akivel élőben még nem találkoztam, de naponta elvagyunk kommentelgetéssel, vicces meg olykor 2értelmű (nem szexuális!!)dolgokat írunk egymásnak.

Írta már hogy összefuthanánk élőben is egyszer mert kiváncsi rám, meg bókol nekem meg minden. De viszont chaten sosem ír rám. Én ráirtam már 2x tök jól elvagyunk nem 1 szavakban hanem hosszú mondatokban válaszol érdeklődik stb. Mindig mikor elkeseredek kitesz valami aranyosat az üzifalamra vagy éppen ír valami szépet a képem alá vagy ilyesmi. Nem tudom mit tegyek. Jó lenne ha rám írna, de ha meg arra gondolok, ő többet posztot nekem mint én neki. Nem tudom mitévő legyek.

Nem az a nagydumás pasi, kedves, aranyos, okos, és illemtudó. Plusz a bátyám legjobb haverja, talán ezért fél lépni? ha esetleg érdeklem le küzdi ezt? mitévő legyek, ja bátyámat nem zavarja amit csinálunk, sőt :)

De nem tudom, örülnék ha rám írna.

Ő még suliba jár, tudom hogy kb d.u. 4ig suliban van. És néztem a közösségi adatlapomat olyan 5körül és láttam hogy megint rakott ki nekem képet meg minden:) ma is szintén egész délután elkommentelgettünk egymás képe alatt de nem ilyeneket hogy "jó kép" stb hanem viccelődünk, olyan jól elvagyunk :)


3dologtól félek nagyon, egyszerűen nem tudok elé gokos lenni fogalmam sincs mit tegyek:


1)félek hogy nem is jövök be neki

2)félek hogy ha én írok neki nyomulósnak fog tartani és megun vagy elmenekül

3)félek hogy egyikünk sem ir a másiknak majd mondván hogy "tuti nem érdeklem" és elbeszélünk majd egymás mellett és semmi sem lesz

Látom, hogy fent van chaten de már szégyellek rá írni.


2012. nov. 27. 23:10
 1/7 A kérdező kommentje:

ma írt egy totál 2értelmű komit nekem.

a lényege az volt hogy irtam neki hogy a kirakott képtől rosszat fogok álmodni. erre irta hogy "legalább valaki gondol rám éjjel:)" erre én "ja szeretnéd, mi?:)" erre ő"hát akkor egész éjjel emlegetnél, én se aludnék meg te sem. de hm :) örülök én mindennek... :)" erre irtam hogy "akkor remélem ha éjjel nem alszunk egymás miatt legalább hnap mosolyogva kelsz és azt mondod hogy "nembaj hogy nem aludtam, megérte mert jó volt hogy így telt az éjszakám" erre irta:"hát nincs mit tenni, akkor holnap fülig érő mosollyal megyek suliba" ez azt jelenti hogy magyarul bejövök neki és így burkoltan tudatta hogy szívesen gondolna rám éjjel?? :)

2012. nov. 27. 23:15
 2/7 anonim ***** válasza:
csak a kiegészítésed olvastam: bejössz neki :)
2012. nov. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kb 1-1,5hete csináljuk ezt a hülyülést neten, most az utóbbi 4napban már mindennapos egész délután elvagyunk :D ő jelölt be engem és ő sokkal többet kommentel meg posztol nekem mint én neki :D meg mindig ilyeneket ír hogy "kedves vagy..ez nagyon jó. kreatív vagy. csak neked csak most. najó szerencséd van mert nagy a szívem veled szemben" stb
2012. nov. 27. 23:17
 4/7 A kérdező kommentje:
ja igne még egészítgetem avval, ami eszembe jut:) de mostmár befogom... de nem tudom lépjek én? írjak rá chaten megint? vagy mi legyen?? mit írhatnék hogy ne legyek nyomulós? lehet hogy ő is arra vár hogy írjak, mint én ő rá???
2012. nov. 27. 23:19
 5/7 Malats ***** válasza:
Bejössz neki, 100% .irj rà, késöbb is rá ér férfiaskodni, és baromira örülni fog ha ráirsz. Szerintem csak bizonytalan hogy bejön e neked.
2012. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
húhh, oké:) akkor ha holnap látom chaten megkérdezem tőle milyen volt a suliban:) azért csak nem harapja le a fejemet :D
2012. nov. 27. 23:37
 7/7 Malats ***** válasza:
Nem hiszem :) sok sikert!
2012. nov. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!