Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha társkeresőn 20 lányból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha társkeresőn 20 lányból 16-17 (megszámoltam és átlagban ennyi) mindig kiírja az ideáljához, hogy minimum 175 legyen egy pasi, akkor nem jogos a 175 alatti pasik sírdogálása?

Figyelt kérdés
Mert ugye ilyenkor minden lány leoltja őket, hogy nekik nem kell magas pasi, elég ha csak olyan magas mint maga a lány (f.ancokat)és minden rendben van. Kicsit jobb híján a társkeresőkön nézem utána és 170 alatti lányoknál is mind a 175 centis fiú volt kiírva alsó határnak. Tehát ha nyitott szemmel járunk, akkor az igazság hamar kiderül. Bár való életben nem tudom mi a helyzet, de társkeresőn ez az alsó határ. Sőt nem egyszer azt is olvasom, hogy jó lenne az is, ha ,,magassarkút húzok (10 centi alaphangon) akkor is fel tudjak rá nézni. Tehát lehet, hogy mégis jogos az 173 (visítva néhány lánynál talán elmegy)alatti pasik sírása?
2012. nov. 28. 17:03
1 2 3
 11/25 Mi közöd Tőle ***** válasza:

A legtöbb normális nőnek elég, ha +- 3 centin belül mozogsz. Tény ami tény, ha sokkal kisebb vagy, akkor valószínűleg bármit teszel, nem lesz esélyed. Ha én körbenézek, a nők/lányok többsége olyan 160-170 centi körül mozog. Ezt a szintet egy átlag pasi megüti. Egyébként meg ez alatt a magasság alatt is vannak, nem is kevesen.


Most képzeld el mi lenne, ha én egész nap azon sírnék, hogy mekkora dagadt gec1 vagyok. (110kiló, 182 centi)

De ehelyett volt elég sok barátnőm, illetve most is van, akik egytől egyig csinosak, aranyosak voltak.


Javaslom te is állj kicsit a sarkadra.

2012. nov. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%

Oke, tegyuk fel, hogy jogos (egyebkent nyilvanvaloan ugyis ezt a valaszt szeretned olvasni)! Utana mi lesz?!


Besotetitesz a szobaban, lekuporodsz a sarokba es elore-hatra ringatozol mikozben a huvelykujjadat szopogatod?!

Vagy ellenkezoleg: diadalittasan vegigvonulsz a varoson es minden szembejovo lanyra ujjal mutogatsz es hatalmas vigyorral az arcodon a kepukbe uvoltod, hogy "ugye?! en megmondtam?! jogosan sirok az alacsonysagom miatt!"?


Ha te tenyleg azt gondolod, hogy magassagod miatt kell leginkabb aggodnod es ez az, ami leginkabb megkeseriti az ember eletet, akkor nem nezel/olvasol hireket. Ugyhogy tulajdonkeppen teged nyugodtan nevezhetunk boldog embernek!

2012. nov. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#11 A kövérség messze nem akkora hátrány, mint az alacsonyság. Utóbbi gyakorlatilag minden csajnál kizáró ok.
2012. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szegény Sándor Nándor :(


Neked sem a magasságod a legnagyobb problémád az biztos. Szimplán nem mersz kezdeményezni, megmaradsz egy kis komfortzónában, ahonnan nem törsz ki, viszont így nem is élsz....


Semmit nem számít a magasság. Van olyan, akinek az jön be, ha valaki magas, van olyan, akinek az, ha valaki alacsony... Én pl magas vagyok, de lennék 10-15 cm-rel alacsonyabb mert ruhát pl tök nehéz rám találni...

2012. nov. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Hát összefosom magam! :DDD

Nem lehet jelenteni a kérdést már, csak e-mailben! :D

2012. nov. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
#14 Egy lányt mutass, akinek az alacsony srácok jönnek be! Nem fogsz tudni.
2012. nov. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Hát előző, jelentkeznék.

5-6 centivel legalább alacsonyabb a srác, akibe sikerült beleesnem.

2012. nov. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Gabor011 :DDDDD


Ott a pont.

2012. nov. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

# 16 Parancsolj, nekem pont az alacsonyak tetszenek.


Általánosítás az élet megrontója.


L - 160 cm

2012. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
0%
#19 Persze, hogyne. Bár lehet, h neked a 190 cm alattiak számítanak alacsonynak, akkor még talán elhiszem.
2012. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!