Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt velem?

Figyelt kérdés

Pár hete rámakaszkodott egy lány. Annyira aranyosnak és kedvesnek tűnt, és addig addig húzta az agyam amíg nem találkoztam vele. Akkor is húzta az agyam. És még azután is. Úgy volt, hogy újra találkozunk de meggondolta magát, letiltott, azóta nem hogy elérhetetlen de még fenyegetőzik is, hogy feljelent zaklatásért.


Az a baj, hogy teljesen intelligens, normális lánynak tűnt (17 éves) és én érzem magam furcsán, hogy mi baj lehetett velem, hogy így lerázott és így beszél velem... egyszerűen annyira nem értem, hogy teljesen kikészített.


Ez most furcsa, de miatta leálltam az egyetemmel, hetek óta nem mozdulok ki, egész napokat alszom végig és nem tudom mi lesz velem. Teljesen leszívta az energiámat.


És igazából sajnálom. És még mindig nem értem miért ilyen. Egyszerűen hogy képes valaki ilyen lenni, vagy mi baj lehet velem, hogy ilyen kegyetlenséget érdemlek?


2012. nov. 29. 06:31
 1/10 A kérdező kommentje:
A legrosszabb dolog az, hogy én Vidéki városban jártam egyetemre, és két hetet vártam rá, hogy találkozhassak vele, amit végül lemondott.... ez alatt a két hét alatt rendszeresen beszéltünk a neten, teljesen ráhangolódtam, az egész életem pillanatnyilag csak róla szólt.
2012. nov. 29. 06:36
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez biztosan megijeszthette, dehát ő akaszkodott rám... és győzködött, hogy igenis ő akar tőlem valamit.
2012. nov. 29. 06:36
 3/10 A kérdező kommentje:

És egyszerűen mi az, hogy feljelentéssel fenyeget?

Miért fenyeget? Bolond ez a lány? Tényleg sikerült kifognom egy elmebeteg csajt vagy én tűnök őrültnek? Mert már nem értem.


Ha valaki fél tőlem és zaklatva érzi magát nem támad rám, hogy fel fog jelenteni, hanem egyszerűen letilt és kész.

2012. nov. 29. 06:37
 4/10 anonim ***** válasza:
És te egy nem normális kis r_banc miatt abbahagytad az egyetemet? Hát őszintén kérdezem amúgy normális vagy???
2012. nov. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

depressziós lettem miatta.... más ezeket a nem normális ribancokat szanaszét kúrja valami kocsma wc-jében.


Én meg a lelki szart kapom tőlük.

valamilyen szinten ez is ki tud készíteni

2012. nov. 29. 06:52
 6/10 A kérdező kommentje:
teljesen elment az életkedvem. és amikor lemondta a találkozót 1-2 napig úgy kikészített, hogy elég volt arra, hogy akkorát csússzak amit a félév végéig már nem tudok behozni. De úgyis egyetemet szeretnék váltani... viszont úgy érzem, hogy ezt ez a lány alapozta meg.
2012. nov. 29. 06:53
 7/10 A kérdező kommentje:
biztos az a baj, hogy leállok ott lelkizni meg romantikuskodni velük.... amikor manapság az a menő, ha leszarod aztán jól megkúrod utána.
2012. nov. 29. 06:55
 8/10 A kérdező kommentje:

bocs de nem tudok mást mondani, az meg rohadtul ki tud készíteni, hogy más nyalja a punciját engem meg fel akar jelenteni. Ez valahogy egy férfinak olyan mintha levágnák a faszát.


És nekem levágta.

te nem lennél ki?

2012. nov. 29. 06:55
 9/10 A kérdező kommentje:
még csak meg sem csókoltam. olyan érzése van ettől az embernek mintha valami genetikai hulladék lenne ami senkinek sem kell.... ezt nehéz feldolgozni.
2012. nov. 29. 06:57
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem lennék ki, mivel egy ilyen kis r.. nem érdemel romantikázást.De ezt te is láthatod egyébként, hogy nem kell neki romantikázás, akkor meg minek erőlteted?
2012. nov. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!