Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El akarom felejteni! De hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akarom felejteni! De hogyan?

Figyelt kérdés
Az embernek mindig az tetszik aki nem szabadna... Abba zúg bele akibe nem kellene... Hogy lehet elfelejteni azt akit úgysem szerezhetsz meg?
2010. jún. 18. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak fellángolás akkor azért hamar el lehet felejteni, hogy ha nem találkoztok és beszéltek.. ha szerelem na akkor már gáz van:)
2010. jún. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1,új kapcsolat- szerelem 2, barátokkal programok, 3,sport- összpontosítást igénylő -pl lövészet-, vagy csak olyan ami örömet okoz (nálam bringa zenével mmmm)4, próbálj ki új dolgokat amit eddig nem csinltál de érdekel-bármit. 5, munka (nem vicc:)
2010. jún. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"akit feledni akarunk arra gondolunk"

amugy én is szerelmes vagyok másfél éve.

de ő csak barátként néz rám:(

2010. jún. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pontosan igazad van, vagy talán mégsem ... ?

Az ember abba zúg bele, akibe nem kéne, HA AKAR


Sztem a mai tinik már élvezik is ezt a dolgot, csak tudjátok az a baj, hogy miután beleléptetek a csapdába már félig sem vicc és később nagyon megfogod bánni az ilyesmit.

Szóval tereld el vmivel a figyelmed és hagyd a pasikat !

2010. jún. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!