Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegedni a szerelembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedni a szerelembe? Valós lehetőség ez?

Figyelt kérdés

Természetesen egy beteljesületlen szerelem okozta fájdalomra gondolok. Okozhat-e fizikai tüneteket, betegséget a hosszan tartó lelki szenvedés?

Néha már úgy érzem, hogy szétfeszít a fájdalom, mert nem lehetek vele :-( félek, hogy ez előbb-utóbb az egészségem rovására megy (nem eszek, nem tudok aludni, folyton szomorú és frusztrált vagyok)


2012. nov. 30. 13:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen. az emésztőrendszer pl frankón tönkre tudja vágni a rossz pszichés állapot
2012. nov. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
mivel nem kívánom az ételt sem, ezért jó pár kilót fogytam, pedig egyáltalán nem volt rá szükségem
2012. nov. 30. 13:40
 3/16 Malats ***** válasza:
A pszichés gondok gerinc/derék bántalmakhoz is vezethetnek. De az is az egészségedre megy mindenképp ha nem eszel alszol eleget hosszutávon.
2012. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Thom12 ***** válasza:
91%

Keress másik pasit!

Megoldódik minden!

2012. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy egyedül :(
2012. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Keressek másikat... na ha az ilyen könnyen menne, nem gondolod, hogy már megtettem volna?

A legnagyobb baj nálunk, hogy tudom, neki is kellenék, de olyan falak vannak közöttünk, amiket nem lehet ledönteni. Talán könnyebb lenne, ha nem látnám a szemében a vágyódást, hanem szimplán elutasítana. Akkor tovább tudnék lépni. De így...

2012. nov. 30. 13:54
 7/16 anonim ***** válasza:

Magába a szerelembe, fájdalomba nem betegedhetsz bele. De ha emiatt nem eszel, nem alszol, állandóan feszült vagy, abba nagyon is.

Amúgy ne kezdj férjes emberrel, vagy nem tudom mik azok a bizonyos falak. Ha mindketten akarjátok, nincs semmilyen fal. El nem tudom képzelni, mi olyan indok lehet, ami 2 olyan ember közé állhat, akik akarják egymást. Ilyen egyszerűen nem létezik.

2012. nov. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

7-es, pedig van ilyen :(

lehet, hogy a kérdezőnek van párja, és valamiért nem tudja otthagyni

nagyon sok tényező lehet, ítélkezni nem szabad, hiszen minden helyzet más és más...

2012. nov. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Valóban nős... de a nagyobb gond, hogy komoly anyagi háttérrel és egzisztenicával rendelkező emberről van szó, aki nem dobhat csak úgy el mindent egy szerelemért...
2012. nov. 30. 14:05
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

A továbblépéshez nem kell ő, nem kell sem egy külső személy, sem egy jövőbeni történés. A továbblépéshez csak TE magad kellesz és senki más.. Fel kell kelni a padlóról, összeszedni a darabjaidat, letörölni magadról a koszt, és végül kitűzni a célt!

Nem a múltban sóvárogni, hogy mi lett volna ha? miért nem így történt? És nem is a jövőn gondolkozni, hogy mi lenne ha...


Te csak szedd össze magad és ÉLJ! A jelenben élj!Az idő minden mást megold, úgy alakul az életed, ahogy alakulnia kell. Csak bízz ebben!

Minden nap rajtad múlik, hogy áldásnak vagy átoknak fogod fel!


Erős vagy, de ezt mondanom sem kell, te is tudod nagyon jól!

2012. nov. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!