Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belebetegedni a szerelembe?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belebetegedni a szerelembe? Valós lehetőség ez?

Figyelt kérdés

Természetesen egy beteljesületlen szerelem okozta fájdalomra gondolok. Okozhat-e fizikai tüneteket, betegséget a hosszan tartó lelki szenvedés?

Néha már úgy érzem, hogy szétfeszít a fájdalom, mert nem lehetek vele :-( félek, hogy ez előbb-utóbb az egészségem rovására megy (nem eszek, nem tudok aludni, folyton szomorú és frusztrált vagyok)


2012. nov. 30. 13:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy ezt kell tennem, és annyiszor el is határoztam már magam, de akkor jött egy újabb mosoly, egy kedvesség, egy beszélgetés, ami tönkretett mindent és visszataszított az eredeti állapotba. Már nem tudom, mit tehetnék még, nem tudok teljesen elzárkózni tőle, mert akkor meg jönnek a véletlenek és biztos, hogy naponta összefutunk a boltban, vagy csak szimplán az úton. Ez van.
2012. nov. 30. 14:19
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha elhatározod magad nincs semmi ami ebben megingathatna..


Én nem azt tanácsoltam, hogy felejts el, hanem hogy ne tedd tőle függővé az életed!


Neki nem ér annyit ez a "szerelem" mint az egzisztenciája, de Neked ér annyit, hogy az egészséged és az életed tönkretedd..

Ne pazarold az időd olyanra, aki nem érdemes rá.


21/N

2012. nov. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%

12-es nagyon jól összefoglaltad a lényeget

csak ez a fránya szerelem olyan, hogy értelmetlen dolgokat tetet meg az emberrel :(


nagyon lassan kimászol majd ebből, kérdező, de ezt az utat meg kell járni

keress valamit, amiben kihozhatod magadból a legtöbbet, én nekem az vált be, hogy verseket írtam

2012. nov. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
51%
Látjátok nők(tisztelet a kivételnek), milyen egyszerűek vagytok. Hát persze hogy nős, mi más. És még én ne ítélkezzek. Ha annyira szeretne, akár mindent is eldobna érted, de csak hülyít. Megérdemled a sorsod.
2012. nov. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ha ér annyit ez a szerelem, akkor tesz a változásért és együtt csináljuk tovább. Felesleges ezzel töltenem a gondolataim. Minden percben ezen agyalnom, hogy akkor mi lesz? Érek-e annyit? Idővel úgyis kiderül..


Ha pedig nem, akkor akármennyire fáj, de jól döntöttem, és időben! majd másnak érek annyit.


Remélem érted, miért meséltem el a történetem..


Ne add fel az elveidet és mindened őérte! Ne hagyd hogy

tönkretegyen a bizonytalanság.


21/N

2012. nov. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

az előbbi hozzászólásomnak a fele kitörlődött.. ezért olyan zavaros. de mindegy, már nem fogalmazom újra, ne haragudj.


ez nekem mindig segített: http://www.youtube.com/watch?v=JmEdpZkS_w4 Soha már!

2012. nov. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!