Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztálytársam mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is azért ebbe a kategóriába írtam mert értelmes, komoly emberek válaszát is várom.

Szóval most kerültem idén másik suliba és tetszik az egyik fiú osztálytársam (lány vagyok). Egy ideig úgy tűnt hogy nem vagyok neki közömbös, gyakran kereste a társaságom. De viszont most egy ideje már rám se néz. Visszahúzódó vagyok, ezért amikor egyik reggel át akart ölelni akkor se öleltem vissza :( Pedig szerettem volna de nem tudom, nem ment... Úgy beszélgetnék vele meg minden de nem tudom hogy hogyan kezdeményezzek vagy mit mondjak neki... Ma is lehetőség lett volna rá, csak gondoltam megvárom a válaszaitokat nehogy valami hülyeséget csináljak. Mit csináljak? Hogy közelítsek felé?


2012. nov. 30. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szép nyugodtan, és aprólékosan. Ne lássa rajtad, hogy nyomulsz. Kérdezgess felőle, hogy mi újság van vele, milyen volt a napja stb., és előbb-utóbb kialakul egy kölcsönös szimpátia közöttetek. De ha az idő múlásával nem akar többet mint barátságot, akkor fogadd el a döntését, és maradja meg neki egy jó barátnak, akire számíthat.
2012. nov. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönömm, tényleg jó ötlet, csak ma még a padra sem mertem mellé leülni pedig volt hely. De legközelebb biztosan megteszem.
2012. nov. 30. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van még rá mod, tekintsd csak osztálytársnak!
2012. nov. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!