Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerhetem vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nyerhetem vissza a nőiességem?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, végzős, ez az év egyre katasztrofálisabb számomra, egyre több hullám csap össze a fejem felet. Továbbtanulási gondjaim vannak (túlzottan humán beállítottságú vagyok), pénzügyi gondjaim vannak anyám miatt is, anyámmal amúgy is sok gond van, gyűlölöm az iskolát, ahova járok... Szóval elég sok dolog vár még megoldásra.

Van egy lassan 2 éves kapcsolatom, szerelmünk még mindig erős, de... Párom is vizsgázni fog idén, rengeteget tanul, én is az érettségi miatt. Hétköznap szinte semennyit nem találkozunk, semmi idő nincs rá. Csak hétvégén vagyunk együtt, de akkor inkább összebújunk, mint szerelmeskedünk. Ez olyankor nem zavar, viszont hét közben nagyon is. Most jutottam el oda, hogy tényleg semennyire se érzem már magam nőnek... Amikor álmodok, sokszor azt álmodom, hogy férfi vagyok, és nincs semmi visszajelzés, hogy én most tényleg nő lennék... Olyan semmilyen se vagyok. Párommal próbáltam erről beszélni, ő meg nem tudja mi tévő legyen, mert bókol sokat, tényleg szívből szeret, de én meg ilyen nyomi vagyok...


Segítséget szeretnék kérni! Hogyan építhetném vissza a nőiességem? 18L



2012. dec. 1. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
ne csak a parod bokoljon neked..ha majd tobb pasi bokol akkor mar erezheted magad nonek..
2012. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Általában jól elbeszélgetnék a fiúkkal, de inkább elkerülnek, mert van párom.
2012. dec. 1. 08:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Van más megoldás vagy muszáj más férfiak bókjaihoz nyúlni?
2012. dec. 1. 08:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb az egyéb gondjaidat (tanulás, pénzügy) próbáld megoldani. Ha belül rendbejössz, az a külsődön is látszani fog.
2012. dec. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tanulással kapcsolatos gondjaim akkor oldódnak meg, ha felvesznek... És mivel ahova menni szeretnék magas a ponthatár és még azt se tudják, hogy fizetős lesz e, nagy a bizonytalanság. Elveszi az energiám, így még a franciára se tudok koncentrálni.

Pénzügyileg gáz, mert anyám mindent velem fizettet, mert ő munkanélküli, és kényelmesebb neki, ha pl. egy 100 ezer forintos ballagási ebédet velem fizettet ki, mint hogy ő fizesse ki. Ha megemlítem, hogy nem tudok fizetni vagy segítséget kérek, bedurcizik és csapkod össze-vissza... Arról nem is beszélve, hogy szalagavatóra is mennyit kell fizetnem, meg fogszabályzóra is nagy a szükség. + évig volt rögzített, nem kaptam éjszakait, így visszaállt 3 év munkája, mivel anya nem volt hajlandó fizetni.

Szóval belsőleg sem olyan egyszerű rendbe jönni. Elkeserítő...

2012. dec. 1. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha nincs pénzem, akkor nem szervezek 100 ezres ebédet. A pénzügyek rendbetételéhez ilyen "apróságok" is hozzátartoznak.
2012. dec. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem én szervezem, az is egy apróság. Ha meg mondom, hogy nem, akkor olyan, mintha a falhoz beszélnék.
2012. dec. 1. 09:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Fuhh, de nagy gondjaid vannak ember.. és még, hogy nem vagy nőies:D tipikus női rinyálás amit csinálsz. Örülj inkább annak, hogy jó tanuló vagy és él anyukád, na meg 2 éve párod is van és nem csak te vagy egyedül, aki gyűlöli az iskolát. Képzeld én negyedévente találkozom a barátnőmmel.. és hát tanulás szempontjából se állok legjobban, ráadásul anyám meghalt, apám meg már kerek 10 éve nincs mellettem. De hogy ezeknek mi közük a nőiességhez hát az Isten se mondja meg(ez megint a női logikára utal). Csak beképzeled ezt a hülyeséget, pároddal meg inkább szerelmeskedj, szeretkezzetek sokat és ne ezen járjon az agyad, hogy nem vagy nőies, mert valószínű ez miatt álmodsz ilyen butaságokat. Inkább építsd az életed, és majd ha már gyerekeid lesznek, és házatok pároddal, akkor majd érezni fogod a nőiességet+anyaságot:D
2012. dec. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!