Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más sem elégedett a külsejével...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem elégedett a külsejével vagy csak én vagyok ilyen csúnya? (lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon-nagyon rossz kép fogad, amikor tükörbe nézek. Egyszerűen utálom magam. Próbáltam már változtatni ruhában, hajban is, de egyszerűen nem megy. Utálom a külsőm. Azt érzem, hogy csúnya az arcom, s lassan teljesen betemet a kisebbségi komlexus: nem merek mások szemébe nézni, nem merek utcára menni. Azért itt tettem fel a kérdést, mert már a barátnőmhöz sem tudok úgy viszonyulni, félek, hogy elveszítem, mert nem vagyok elég helyes neki. Lehetséges az, hogy valaki nem tartja magát helyesnek, mások szemében mégis az? Hogyan szerezhetnék önbizalmat?

F/20


2009. jún. 12. 20:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez van velem is, borzasztó érzés.. Teljesen kikészültem már emiatt, jobb ha teszel ellene valamit mert a végén tényleg nagy lesz a baj. :(
2009. jún. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És te mit érzel pontosan?
2009. jún. 12. 20:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

nem mindegy neked az hogy mások mit gondolnak rólad? ha a b.nőd veledvan és szeret akkor örülj neki...vannak a világon sokkal rosszabb állapotú emberek is mint te és szerintem ha kimész az uccára mindíg megbámulod (suttyiban) a felyes fiúkat...aztán szitkozódsz, hogy te miért nem lehetsz olyan mint ők...minden ember más! te is más vagy...az élet igazságtalan...ezt is meg kell tanulnod!!!

nyugivan!ugy szeretnek ahogy vagy!! és egy barátodat sem veszted el..:)

kitartás:)

2009. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont az ellenkező a problémám:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Látod nem egyszerű az élet...

2009. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Olvasd el Jonathan White: Bízz magadban! című könyvét. Igazából tiniknek íródott, fiatalos nyelvezettel, vicces sztorikon át mutat be élethelyzeteket, problémákat és arra megoldásokat. Nekem nagyon tetszett, még anyu is elolvasta... :)

Ha a barátnőd veled van, annak bizonyára megvan az oka, ne aggódj azért, hogy a külsőd miatt elfog hagyni. Hónapok alatt nem romolhat valakinek annyira le a külseje, hogy hirtelen ezért hagyja el a párja :)

19/L

2009. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
20:20! Belsőleg én is szinte hibátlan vagyok, főleg a szerelmemmel. De te külsőre is olyan hibátlannak érzed magad?
2009. jún. 12. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen én külsőleg is.
2009. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Csak megnyugtatásként:Él a városunkban egy férfi,alacsony,kissé hajlotthátú,majdnem púpos,olyan gnómszerű a külseje,viszont okos és művelt.(Ma már nyugdíjas )40 évvel feleségül vett egy magas,kimondottan szép nőt.Van három gyerekük,és boldog házasságban éltek.

Nem a külső számít,hanem a belső értékek.Ha csak a külsőt nézi valaki a párjában,akkor az a kapcsolat nem az igazi.

2009. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, a belső a legfontosabb, főleg hosszú távon. De szerintem az is fontos LENNE, hogy az ember elégedett legyen a külsejével. Csak így tud harmokius lenni.

Egyszer felkelek, egész helyesnek látom magam, aztán másnap a hajam nem tetszik, majd a bőröm, majd a fejformám. Sajnos utóbbi napok kerültek túlsúlyba.

2009. jún. 12. 20:34
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak a pénz számít ne hallgass senkire aki mást mond :)

Gondolom most lepontoztok, de nem érdekel :)

2009. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!