Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25-30 körüli férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25-30 körüli férfiaknak milyen jelzéseket kell adni, hogy levegyük a lábukról? 20/L

Figyelt kérdés

Nincs sok tapasztalatom a férfiakkal kapcsolatban, pedig már mondták páran, hogy bárkit megkaphatnék. hogy használjam ki az előnyös tulajdonságaim? milyen testbeszédet alkalmazzak? milyet ruhát vegyek fel, amiben nem vagyok ribancos, mégis bejön a pasiknak (persze jó alakom van)?

amúgy nem tudom miért, talán ösztönösen, de egy férfi társaságában automatikusan elkezdek a hajammal játszani meg dobálni egyik oldalról a másikra. tudnátok tanácsot adni, hogy miként legyek egy érettebb (tehát nem kisfiús) férfit levenni a lábáról? lényegében az alapdolgokat tudom, a mély dekoltázs, hosszú haj stb, de nem szeretnék kihívó sem lenni, és bármilyen ötletet elfogadok akár öltözködésben, akár viselkedésben, akár testbeszédben.

ja, és még egy kérdés? a férfiakat tényleg beindítja, ha erotikusabban szopjuk az ujjukat? (bocsi a hülye kérdésekért, egy tapasztalatlan lány kérdezi)



2012. dec. 1. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Telepatikusat. :)
2012. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, ős régi és bevált. Ha a csávó rád néz és van elég vér a pucájában akkor odamegy hozzád.
2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a csávó viszonozza*
2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ekeke ***** válasza:
100%
Írásod alapján tényleg egészen tapasztalatlan vagy. Ez veszélyes, mert nem tudod kezelni a szitukat amiket véletlenül előidézel.Amúgy minden attól függ, mit akarsz. Ha fel akarsz húzni pasikat és utána nevetni, esetleg jól meg is vernek. De ha komoly férfit akarsz, aki komolyan is törődik veled, még jelzésekre sincs szükséged, meg fogjátok látni egymást. Egyszerűen légy önmagad, kissé elegáns, beszélj tabumentesen, kérd sokmindenben a tanácsát. Hagyd, hogy vezessen, hagyd, hogy FÉRFI lehessen és ne kelljen lemennie kutyába. Hagyd, hogy meghívjon, de sose használd ki. Engedd magad át neki.
2012. dec. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2012. dec. 1. 23:15
 6/12 anonim ***** válasza:

nem.

különösebben nem indítanak ezek be,de felkeltik az érdeklődésem.

amiket leírtál,azok jók,de ilyenkor nem arra gondolok,hogy hú milyen kis erotikus,oda vagyok-meg vissza,hanem erre-anyád mekkora egy sötét kis buksza,ezt jól meg lehet döngetni.

szóval amit csinálsz az teljesen jó,hogy célt érj nálunk.


ha meg komolyabban le akarsz venni a lábáról egy korom bélit,ahhoz nagyon kevés egy csini alak,meg egy jó dugás.

2012. dec. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az ujjszopás inkább furcsa, mint erotikus. Engem ágyban sem izgat, nemhogy társaságban. Leginkább ribancnak nézném, ha nekiállna mondjuk ismerkedés során az ujját erotikusan szopni, nyalni.

Nem tudom mi az általános, de azt le tudom írni nálam mi jön be.

Mosoly. Sok mosoly. A mély dekoltázs nem igazán izgat, én ugyanúgy szeretem a kis mellet, sőt. Inkább a forma a fontosabb.

Ha beszélgetésre kerül a sor fontos az értő hallgatás. Ne egész este a nő beszéljen, se a férfi. PÁRBESZÉD.

Nálam a kor nem számít, én jóval idősebb nővel is jártam és jóval fiatalabbal is. A fontos, hogy megfogjon a személyisége. Érdekesnek találjam. Külsőre még előny a hosszú haj.

Hiszti, picsogás, vegetarianizmus, kétszínűség, hátba szúrás olyan tulajdonságok, ami esélytelenné teszi az illetőt nálam.

28F

2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Irígykedem a jövendőbeli pasidra!

Mondanám, hogy szívesen tanítanálak de én már több vagyok 30-nál.

2012. dec. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem mondtam, hogy nagy mellem van, de van egy-két felsőm, mely mélyen dekoltált, és abban elég jók a melleim. de ez csak példa volt. az ujjszopás is csak kíváncsiság volt, mert nemrég olvastam egy kérdést ezzel kapcsolatban.

a szemezéssel az a baj, h sajna valahogy eddig mindig ösztönösen elkaptam a tekintetem, mikor szemezni próbáltak, hiába tetszett vki. kissé szégyenlősebb vagyok ilyen téren, meg kell vallani, hiába vagyok az élet többi területén határozott, az ismerkedés nem megy nekem :S

2012. dec. 1. 23:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyszerű, mosolyogj mint a tejbetök. Komolyan! Természetesen ne a vakvilágba, hanem akkor, amikor ránézel. Ha pedig szóba elegyedtek, akkor néha érj hozzá finoman, ebből már mindenki levágja, hogy mi a szitu.


Az ujjszopás gusztustalan (mindig arra gondolok, hogy vajon mennyi kosz lehet éppen a körme alatt), a túl kihívó ruha ribizlis (legjobb az elegánsan nőies), a hajcsavargatás pedig idétlen.


24F

2012. dec. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!