Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy lany, szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lany, szeretnek "osszejonni" vele, tanacsokra lenne szuksegem?

Figyelt kérdés

Meg probalom roviden el meselni.

29 vagyok es eddig nem igazan volt komoly kapcsolatom. Nyaron hosszabb ideig voltam otthon es anyam (megint) be szervezett egy csjat nekem. El hivta hozzank, estig ott volt ebedeltunk, aztan en nem nagyon foglalkoztam vele (ideges voltam anyam miatt).

Este anyam megkert hogy vigyem haza es jot beszelgettunk a kocsiba es masnap csak ketten talalkoztunk, lassan ossze jott a sex is es aztan en vissza mentem Bp re. Beszeltunk sokat de nem akattam kapcsolatott vele.

Osszel beteg lettem, o fel jott hogy segitsen. Es azr hiszem bele szerettem.

De rajott hogy nekem volt kapcsolatom amikor bissza jottem.

Haza ment, de nagyon hianyzik meg soha nem ereztem ezt.

Mit tegyek hogy vissza jojjon?


2012. dec. 2. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Küldd el hozzá anyukádat! :-))

Hívd fel, látogasd meg, írj neki.

2012. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Majdnem minden hetvegen ott vagyok!

Azt hiszi, hogy csajozos vagyok es ha egyszer meg tettem minsig ilyen leszek.

De akkor meg tudtam hogy ilyen fontos nekem.

2012. dec. 2. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbál meg vele kapcsolatot teremteni. Ha ez összejött, akkor kérdezz rá, hogy elmenne-e hozzád megint. Ne legyél akaratos, és szépen apránként mindent.
2012. dec. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel és mond el neki,hogy mit érzel...
2012. dec. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!