Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi olyan vonzó a lányoknak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi olyan vonzó a lányoknak az erőszakos, nagyszájú fiúkban?

Figyelt kérdés
Akik általában az előzőekkel tökéletes összhangban egy primitív bunkó is. Szerintem a töketlenség egyáltalán nem az előbbiek hiányával egyenlő.
2012. dec. 2. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Olvass utána interneten a nőknél ez valamiféle genetikai kódolás azokat a férfiakat keresik akik alfa hímek.

Manapság pedig úgy lesz valakiből az hogy a többi feje fölé emelkedik, kitűnik a tömegből ergo bunkó, tapló, erőszakos, nagyszájú.

Értve ?

Persze egy csomó olyan lány is szaladgál az utcákon akiknek nem a fixa ideája ez, na őket kell megkeresned.

2012. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi.
2012. dec. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha valóban primitív, ki lesz dobva. ha alfahím, ha nem.
2012. dec. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Számukra ez jelenti a férfiasságot, na meg a vonzó külső.
2012. dec. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

lány vagyok, de nem tudom megmagyarázni. nem tagadom ,nekem is tetszett már ilyen srác, de nem csak az ilyenek jönnek be.


a kérdésre válaszolva talán azért, mert ez a viselkedés elhiteti velünk, hogy a srác meg tud védeni minket bármitől (mert nagyszájú, kemény...stb.) Nem feltétlenül jó ez, néhány csaj pofára is szokott esni, mert sajnos van, hogy csak a szájuk nagy és valójában tök gyávák. Egy csendesebb fiú is tartogathat meglepetéseket, ezért én nem zárom ki őket sem.

2012. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem jön be ez a típus. Sosem értettem a többi lányt, akik csak úgy futnak utánuk...
2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#1.Ha valaki azt írja az interneten,hogy néger gyerekek potyognak az égből,akkor elhiszed?Nem kell minden hülyeséget elhinni és emberek vagyunk,nem pedig állatok,hogy ne tudjuk kontrollálni az ösztöneink.
2012. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Oké, csak szerintem a nagypofájúság a gyengeség jele.


Az utolsó válaszoló pedig szerintem igencsak fontosat mondott.

2012. dec. 4. 16:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!