Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire számít manapság az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít manapság az intelligencia a lányoknak egy fiúban?

Figyelt kérdés
Arra értem, hogy amikor egy férfi és egy nő beszélgetni, ismerkedni kezdenek, milyen súllyal esik latba az általános műveltsége, szellemessége az illetőnek?

2012. nov. 29. 21:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

RENGETEGET számít.

Legalábbis nálam.

De ez nem minden lánynak fontos, itt is eltérőek az igények.


24/N

2012. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nálam ez az első amit értékelek egy pasiban, különben hogyan tudnék felnézni rá?
2012. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
hát én úgy vettem észre nagyon (nincs barátnőmm, nem is volt :DD )
2012. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
eléggé
2012. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
42%

LOL :D


Semennyire, csak ha jól nézel ki. 28/F.

2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Korosztály függő, személyiség függő, szóval lényegében itt sem lehet általánosítani, van akinek számít van akinek nem.
2012. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Eléggé nagyon.
2012. nov. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Remélem, valóban így van.
2012. nov. 29. 22:00
 9/27 anonim ***** válasza:
76%
Az intelligencia és a műveltség nem pont ugyanaz. Pl. én intelligens vagyok (ha az IQ-t nézzük), de elég műveletlennek modnanám magam, mert nem foglalkoztam sokat olyan témákkal, amitől művelt lesz valaki, más jobban érdekel. A két féle intelligencia közül melyik fontos a lányoknak? És melyikről beszélünk most?
2012. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Hát nálam alap dolog, ha valaki úgy kezdi el a beszélgetést, hogy : "mivaan hööö??" vagy inteligensen, az elsővel szóba sem állnék. Úgyhogy igen, rengeteget számít.
2012. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!