Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi magyarázzátok el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Légyszi magyarázzátok el hogy hogyan kell csókolózni! Vagyis hogy egy lánynak mit kell csinálni!? Köce

Figyelt kérdés
2009. aug. 18. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Totál felesleges, gyakorlatba kell megtanulni és nem elméletbe mert azzal semmire se mész abba a pillanatba. Nekem is az 1. írtó rossz volt :/ pancser voltam ^^
2009. aug. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%

ez olyan mintha valakitől azt várnád el, hogy mesélje el, hogyan kell pisilni...

ha elég érett leszel rá, akkor magától fog menni, meg persze majd bele kell jönnöd, ennyi.

2009. aug. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Tökéletesen jó leírások vannak már itt.

Volt, aki azt is alig bírta ki utána, hogy a párja hazaérjen.

Van valami, ami meggátol benne, hogy elolvasd?

2009. aug. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

amikor oda értek hogy csókolóztok, csukd be a szemed! Aztán majd elmúlik. XD

de inkább nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=tCITaAyJR9Y

2009. aug. 19. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Najó, gondolom ezt a majd tudod ha ott vagy dolgot hallottad ezerszer. Szal én csakazértis leírom szerintem mit kell/én mit szoktam^^

Becsukod a szemed, és először csak lágyan megcsókolod, de nem húzod el a fejed hanem kinyitod a szádat, és csak óvatosan megérinted a nyelveddel a nyelve hegyét aztán "összefonódik" a nyelvetek. Közben azért a száját is csókolgathatod, hogy ne legyen monoton vagy megharapdálhatod az ajkát de ne erősen:) aztán úgyis fog vezetni ő is meg ha már az alapok mennek és élvezed egyre kreatívabb lehetsz meg kell is. Na így ez jutott eszembe hirtelen:) Remélem segítettem, aztán majd belejössz

Én imádom!:)

2009. aug. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem nagyonjól sikerült az 1. :) anyi az egész h nemkell rajta görcsöli mert akkor jólesz:D ja és finom lassan kell, a fogaitok ne koccanjanak, neharapjátok el egymás száját, és nenyálazzátok össze egymást :D talán vmit segítettem

meg a lánynak a keze lehet a fiú mellkasán, vállán.

2010. júl. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!