Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol van az a rengeteg nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol van az a rengeteg nagyon érett tinédzser lány?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok.Ezen az oldalon mindig olvasom,hogy a lányok mennyivel érettebek a fiúknál ebben a korban.De én nem annyira veszem ezt észre.A szép lányok sekélyes parti..cicák hogy ne mondjak csúnyát.Amiről beszélni lehet velük az a partizás,a jelentéktelen kis furkálódásaik,mások kibeszélése..ezenfelül sok a lusta,beképzelt,akinek mindent apu-anyu tol a feneke alá.

A komoly lányok pedig nem a legelőnyösebb külsejűek.Tudom válogatós disznó vagyok,de azért vannak bizonyos külső igényeim..Persze vannak komoly és szép csajok,de rajtuk azt vettem észre,hogy semmi műveltségük nincs.Nem tudják például ki volt Csajkovszkij,mi volt az amerikai függetlenségi háború,nem hallottak Fekete Istvánról,szűk látókörűek..Persze,nem Mária Terézia oktatási reformjairól akarok beszélni velük randin,de legyen már egy kis kultúrájuk,könyörgöm.

Aztán van az a csoport aki teljesen álomvilágban él.(jellemzően egy Twilight,vagy valami japán manga-álomvilágban,szinte arról álmodoznak,hogy majd eljön érte Pattison a fehér lovon..) Velük se megyek sokra,sajnos az én kis realitásommal ezek nem férnek össze.Persze rengeteg csaj van,nem ismerem mindet,masszívan általánosítottam,BOCSÁNAT,de én eddig ezt tapasztaltam,és elég sok csajt ismerek,ők mind illenek valamelyik kategóriába.Persze,rengeteg csinos,jófej lány van,de annak a nagy-nagy érettségnek nem sok jelét láttam eddig,meglehetősen kislányosak még.Vagy rosszul értelmezem a fogalmakat és ezek már az érett csajok? Főleg a 17 éves és az azalatti csajokra gondolok most,a 18+ éves lányokkal sokkal jobban kijövök.


2012. dec. 2. 21:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

"A szép lányok sekélyes parti..cicák hogy ne mondjak csúnyát.Amiről beszélni lehet velük az a partizás,a jelentéktelen kis furkálódásaik,mások kibeszélése..ezenfelül sok a lusta,beképzelt,akinek mindent apu-anyu tol a feneke alá.

A komoly lányok pedig nem a legelőnyösebb külsejűek."


Hát ez sajnos a fiúkra még fokozottabban igaz.

2012. dec. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

"Ezen az oldalon mindig olvasom,hogy a lányok mennyivel érettebek a fiúknál ebben a korban"

dehogy érettek, pont ezért könnyű kihasználni őket.

2012. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Senki sem állítja, hogy érettek lennének a tizenéves lányok, nyilván korukból adódóan nem azok. Csak annyit mondanak, hogy érettEBBek, mint a korukbeli fiúk, viszont itt sem a műveltségen van a hangsúly.
2012. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak akkor miért mondja mindenki,hogy érettebbek? Ez a nagy rejtély..
2012. dec. 2. 21:32
 5/26 anonim ***** válasza:
De kicsit olyan vagy, mint unokahugim. Épp erre panaszkodott, csak fordítva. A helyes, szép fiúk mind buta "páwák". Az értelmes fiúk rondák. Ő imád olvasni, szépirodalmat is, sőt, tudományt, 16 évesen falja az ilyen könyveket. Már rég lemondott róla, hogy a saját korosztályában találjon olyat (főleg fiút), akivel megbeszélhetné ezeket, vagy csak egy részüket, lenne 1-2 közös téma. Idősebbekkel szokott beszélgetni, de nem fog egy közel 30 éves férfivel párkapcsolatot kezdeni csak azért, mert mindkettőjüket érdekli a sejtbiológia rejtelmei. A fiúkat- szerinte- csak a foci, meg hasonló felületes dolgok kötik le. Kisfiúk még (emiatt is). Ő szép lány, de ezért magányos.
2012. dec. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Ezt mondom 3-as.Szerintem nem sokkal érettebbek mint a korkbeli fiúk.Azt meg tiszta viccesnek tartom,hogy valaki ezt a fejébe veszi,és büszkén feszít,hogy mennyire érett,neki csakis huszonéves pasi dukál..
2012. dec. 2. 21:34
 7/26 anonim ***** válasza:
Menj könyvtárba!
2012. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

#5-ös!Hol vannak az ilyen lányok?

Amúgy az én "specialitásom" a hadtörténelem.

2012. dec. 2. 21:35
 9/26 anonim ***** válasza:

az érettebbek se igaz ha a nagy átlagot nézzük.


csak a lányok többsége már fiatalon 30as kiéhezett lotyónak öltözik és ettől gondolják magukat nőnek.

2012. dec. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

"Csak akkor miért mondja mindenki,hogy érettebbek? Ez a nagy rejtély.."


Ez egy régről fakadó biológiai tévhit. Valójában még biológiailag sem érettebbek (bárki bármit mond). Látszik egy 16 éves tini arcán, hogy még tini. A melle is növésben van, bőven. Másképp néz ki, mint egy felnőtt nő. Még szabálytalan a menszesze, stb.


Ez a tévhit abból fakad, hogy régen mielőbb férjhez akarták adni a lányokat. A lány, ha megnőtt, érettnek számított. Nem kellett hozzá más. A "férfi" ellenben akkor számított érettnek, ha szakmát tanult ki, elkezdett dolgozni, hogy el tudja tartani a családját. Neki (akkor még) nem volt elég megnőni. Ebből az időből fakad az is, hogy a nők 6-8 évvel idősebb férfihoz "menjenek". Érted: ha nő és képes teherbe esni, akkor az egyesek szerint már elérte az "érettséget". Ha férfi, de még csak 18-20 éves, az még "kölyök", mert régen nem tudott volna semmi olyat felmutatni, ami a házassághoz kellett akkoriban.

Ez persze marha rossz meglátás a mai világban!

2012. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!