Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Találhatok én valaha magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok én valaha magamnak párt?

Figyelt kérdés

Nem a szexre vagyok kiéhezve meg ilyenek... Szimplán csak végre szeretni akarok valakit. De eddig minden fiú nagyon megbántott... nem tudom hol ismerkedhetnék olyan fiúkkal akik kicsit olyanok mint én...mert nem épp egy átlagos lány vagyok. Kinézetre igen, de belsőre nem igazán. Vagdosom magam, és sokszor nagyon kiszámíthatatlan vagyok. Olyan fiú kéne aki kicsit tud a támaszom is lenni. Aki tudja hogyan bánjon velem a nehéz pillanataimban... Úgy vágyom rá h szeressen egy fiú. Hol tudnék olyan emberekkel ismerkedni akik elviselnének?....



17/L



2012. dec. 2. 23:06
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Most már nem akarok meghalni. Több éve van így, és már sokat javultam. De nyilván abban mindenkinek igaza van hogy helyre kell magamat tennem.
2012. dec. 2. 23:53
 12/32 anonim ***** válasza:

Értem. Ha boldog akarsz lenni, akkor a probléma forrását meg kell szüntetni. Ha felületesen oldod meg (vagdosás, ivás, cigi, stb), akkor sose lesz jó, gyökeresen kell változtatni.

Szar az élet, de jobbá lehet tenni. Nem számít a pénz (mindenem meg van, szeretnek az emberek és még sem vagyok boldog, nem tudom, miért). De tudom mit érzel, én is vágyok egy társa, aki szeret engem, elfogad, akihez a rossz napokon menekülhetek, megért, akit szerethetek.

Csak nagyon vigyázz! A fiúk tisztességtelenek, te egy törékeny lány vagy, hamar összetörhetik a szíved.

2012. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
Már páran összetörték.. Ezért félek már kicsit ismerkedni.
2012. dec. 3. 00:05
 14/32 anonim ***** válasza:

17 évesen még tengernyi időd van, hogy párt találj magadnak. Az már jó, hogy megpróbálod összegereblyézni magad.

De szerintem nem árt, ha olyanok felé is nyitsz, akik nem olyanok, mint te, főleg, ha ezt a vagdosásra, kiszámíthatatlanságra stb. értetted. Lehet nem tudna úgy támogatni, ahogy azt te szeretnéd.


Viszont a "normális ember" az egy városi legenda: mindenki hallott róluk, mindenki beszél róluk, senki nem találkozott még eggyel se. Valószínűleg a te környezetedben levő embereknek is vannak problémáik, max. te ne nem tudsz róluk.

2012. dec. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a nagyrészt értelmes válaszokat. :)
2012. dec. 3. 00:10
 16/32 anonim ***** válasza:
A boldogsághoz egy dolog kell amúgy: Egy kiapadhatatlan pénzfolyam.
2012. dec. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
pfff "xDDD
2012. dec. 3. 00:16
 18/32 anonim ***** válasza:
Persze, viszont nem egy olyan kell aki olyan mint te, egy szintén lelkibeteg sráccal nem jutsz egyről a kettőre, gondolom én. Az átlag ember meg semmivel sem jobb, különlegesebb, lehet a szegényesebb szociális életed miatt látod így,(ha így van) de amúgy pl. a Facebook is ezt az érzést erősíti, látod a képeket, bejegyzéseket pár ismerőstől azt úgy tünik mint ha milyen izgalmas, különleges ember lenne holott nem az.
2012. dec. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Xenophilius, ha nem tudsz semmit inkább ne szólalj meg légy szíves. Nekem elhiheted, hogy nem az a problémája.
2012. dec. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Azt hittem ha kiírom ezt a kérdést mindenki lefog hurrogni hogy aki hülye haljon meg. De látom még vannak normális emberek a világon.:)
2012. dec. 3. 00:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!