Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Internetes ismerkedés - csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes ismerkedés - csak szerintem hülyeség?

Figyelt kérdés

Eddig csak interneten ismerkedtem, pedig még fiatal vagyok. Viszont valahogy nem érzem "igazinak" és "helyesnek", meg szerintem olyan rossz, hogy ott kép alapján döntenek az emberek.

Lehet, hogy valaki nem fotogén, vagy ha mondjuk egy suliba járnak vagy ilyesmi, akkor igazából először nem is találnák egymást annyira vonzónak, csak később alakulna ki a vonzalom.

A másik, hogy olyan személytelen az egész. A társkeresők olyanok, mint egy piac.


2012. jan. 19. 21:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
miért élőben mi alapján döntenek szerinted? a pofád alapján. nem kép. az igaz. rosszabb. élő kép.
2012. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%
ha képen rusnya a pofád, akkor élőben is az
2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Találkozás mellett nem hülyeség.
2012. jan. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 zseni001 ***** válasza:
Valakinek már összejött biztos.
2012. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Hülyeség vagy nem, azért valakinek beválik. De ez tényleg így van, a képek alapján dönt a többség, én is ismertem meg így "helyes" pasit aki egyébként egy paraszt volt, de volt példa az ellenkezőjére is.

Próba szerencse...

2012. jan. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ha valóban ismerkedés nem kell hozzá fotó elég csetelni
2012. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Tőlem mindig kért képet rögtön a másik fél is, bár emiatt elutasítást még nem kaptam.

Viszont én is jobban megkedvelek vkit ha már beszélgettem vele, hiába mondtam rá hogy nem is olyan szép, utánna volt hogy megváltozott a véleményem.

2012. jan. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
akkor jöjjön egy "sikersztori" : chat.hun találtam meg azt a lányt aki szeret. ráírtam egy nickre teljesen random módon(meg se néztem profilt se)..elkezdtünk beszélgetni stb stb. többit ki lehet találni.
2012. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem hülyeség, csak tényleg személytelen. Én a telefont is annak tartom!

Sajnos most már nehezebb dolga van az embernek, mert így ismerkedni elég veszélyes, hisz az első találkozás lesz igazán az egésznek az alapja, mert kémia is kell, nem csak az, hogy hogy néz ki a másik.


Régen ezért volt jobb, mert ott csak akkor beszélhettél másokkal, ha kimozdultál és személyesen dumáltatok egy bulin, vagy bárhol.


Régi szép idők....

2012. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Sztem is hülyeség. Max úgy válhat be, h az alapokat megbeszélitek egyik nap neten...azt másik nap tali...
2012. jan. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!