Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megkeményíteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet megkeményíteni magunkat a bunkó lekoptatások ellen?

Figyelt kérdés

Manapság az ember sajnos a próbálkozásai során kénytelen szembesülni azzal, hogy néhány hölgyemény nem igazán értékeli a szándékát és elég durva stílusban utasítják vissza.

Van valamilyen módszer arra, hogy az ember képes legyen jobban elviselni ezt? Az utóbbi időben több ilyen volt és komolyan megviselt.


2012. dec. 4. 00:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én 2-3 ilyen után magamtól megkérgesedtem…
2012. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
tenni rájuk, úgy hogy lássák nem hat. meg őszintén kit érdekel? majd lesz már, aki örömmel horogra akad
2012. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

szerintem az önbizalmadon kellene dolgozni,akkor nem viselne meg az ilyen,hanem röhögnél rajta.

vagy ha nagyon paraszt,akkor visszaszólni valami,helyzethez illően viccesen sértőt.

nem megadni neki azt a győzelmet,hogy lássa ő nyerte a játszmát és ez téged bánt.


jah:D

és miért nem T800?

[link]

2012. dec. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
49%
mert ő nem terminátor. az fémből van, a kérdező meg papír XD
2012. dec. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
TÚLZOTT KEDVESSÉGEL, gyilkos szer.:D
2012. dec. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

A múltkor nézegettem a netet a harckocsikról és pont az orosz tankokról olvastam. Találomra választottam egyet és ez volt a T-80. Sokkal jobb, mint egy olyan fantázianév, amit később esetleg megbánnék.

[link]

2012. dec. 4. 00:40
 7/24 A kérdező kommentje:
Hannibál, azért azt jobb, ha tudod, az ókori Kínában még páncélt is gyártottak papírból4 nagy az energiaelnyelő képessége, a nyilak ellen bőven megtette. Sokkal jobb szerintem, mintha mázsás páncélt kellett volna cipelniük. :)
2012. dec. 4. 00:43
 8/24 A kérdező kommentje:

00.39

Tetszik a javaslatod, kicsit úgy hangzik, mint egy verbális aikido. :)

Nem hangzik rosszul egyébként, köszönöm!

2012. dec. 4. 00:45
 9/24 anonim ***** válasza:
az már régen volt :D
2012. dec. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Na az ilyenek miatt utasítanak vissza :D
2012. dec. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!