Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítanál meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítanál meg egy párkapcsolatban élő férfit?

Figyelt kérdés
Most olyanok hozzászólását várnám,akik már voltak ilyen helyzetben és NEM nézik le ezt az egész helyzetet.Ő is,én is párkapcsolatban élünk,volt kolléga és kéthetente összefutunk beszélgetni. Tudom hogy tetszek neki,de hogyan tudnám én is elcsavarni a fejét? Ítélkezést most nem kérek köszönöm,csak tippeket.
2012. dec. 4. 12:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha szereti a párját akkor sehogy hiába tetszel neki, sok más nő tetszik attól még egy férfinak. Ha meg nyitott rá akkor meg sokat nem kell játszani, úgyis utánad megy.
2012. dec. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Elég szánalmas, hogy itt kérdezed meg...
2012. dec. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha szereti a párját,fejen is állhatsz,ha nem,úgyis Ő kezdeményez.Viszont azt ne feledd,attól,hogy esetleg tetszel Neki,és vonzódik Hozzád,még nem feltétlenül biztos,hogy sutba dob x hónapnyi/évnyi párkapcsolatot a kedvedért.Különben pedig nem ítéllek el,saját tapasztalat alapján írom,amit írok.Hidd el,aki csábítható,annál nem kell trükköznöd,aki nem,annál akár bele is szakadhatsz a próbálkozásba...
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha szereti a párját, akkor próbálkozhatsz bármivel, nem fog összejönni. Ha viszont ő is félrekacsingat, ahogy te, akkor meg nem kell sokat trükköznöd, mond meg neki, hogy szabad a kégli, uccu neki.
2012. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nos,néha felhív és emailezünk,tehát azt asszem ő is kissé szabadabb elvű (vagy neki sem okés teljesen a kapcsolata).
2012. dec. 4. 12:38
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nem ítélkezek,és nem is bántalak gyere csak nyugodtan össze vele,ha ez a vágyad,én drukkolok nektek

majd utána persze jön a pofára esés,ha valaki tőled is ilyen könnyen

elcsábítja,hiába tetszel neki,mindenkinél van jobb,szebb legalább is biztos :)

gyűjteni kell a negatív tapasztalatokat is

hajrá!

2012. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Sehogy, mert vagyok annyi tisztelettel a nőtársaim iránt és maga a házasság iránt is, hogy ne piszkáljak bele senki kapcsolatába.

25/L

2012. dec. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

nem tudom te hogy vagy vele,nem vagyunk egyformák(szerencsére)

de én elgondolkodnék tényleg azon,hogy ha ennyire hajlamos a pasi

"elcsábúlni",akkor vajon a mi kapcsolatunk mennyire lesz hosszú életű.....

2012. dec. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Nem házas, egy 1 éves kapcsolata van,ahol együtt sem élnek és én sem gondolnék semmi komolyabbra...
2012. dec. 4. 12:54
 10/16 anonim ***** válasza:

írtad,hogy tapasztalatokat vársz

az én munkahelyemen egyszer nagyon bejöttem egy nős pasinak,bár róla tudni lehetett hogy csapta a szelet a többi kolleginának,én meg többre tartottam magam annál,hogy a 10.X

legyek a naptárában,tehát magasról lecartam,viszont a munkatársnőm bedőlt a dumájának,aztán meg nem telt bele két hét,nekünk sírt hogy dobta az illető,mert nem bírta elviselni a féltékenykedését,és nem szerette hogy ha számon kéri....ez van,aki tisztában van vele,hogy milyen pasit választ,az ne ríjjon az esetleges következmények miatt!

2012. dec. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!