Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek lehetnek egyszerre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek lehetnek egyszerre egy férfiban?

Figyelt kérdés
Lehet egy fiú egyszerre helyes, jó alkatú és művelt, okos is? Az ismerőseim azt mondják, hogy nem valószínű, hogy ilyen fiút valaha találok. Mármint akiben minden meg van. Mert ha valaki olyan jól néz ki, akkor az nem fog könyvekkel babrálni vagy zenével foglalkozni. Viszont ha érdeklődő és művelt, akkor az a külsejét érintő hiányosságai miatt van. Én ezt nem akarom elhinni. Vélemények erről? Kort és nemet légyszíves.

2012. dec. 4. 16:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól függ te mit nyújtasz cserébe? Bombanő vagy? Van diplomád? Beszélsz 3 nyelven? Jól főzöl? Szüleid aládraktak egy lakást? Istennő vagy az ágyban? Mert ha csak egy szürke kisegér, akkor várhatod a szuperment, hidd el ő nem téged keres éppen...
2012. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Érdekes mint már a fentiekben írtam én megtaláltam az okos buksis páromat.Jó munkahelye van, nem sajnál 500ftot hamburgerre, 5000et se!sms alap, de általában felhív, mondjuk együtt lakunk s mindig meglep valami aranyos dologgal.Létezik ilyen:)emellett figyelmes, gondoskodó őszinte ember.s nem fognám a szerencsére mert mind2 félnek tennie kell én is sok mindent megadtam,megadok a páromnak ami nekem természetes és 2xesen adja vissza noha nem kivánok ilyet.Jóképű ennek ellenére mégsincs magától elszállva,diplomás, művelt egyén ez mellett.Ritka ez tény de nem lehetetlen megtalálni, s minden nagyképűség nélkül mondom.29/N
2012. dec. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem létezik. Ez van:)
2012. dec. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Bár én az intelligens és helyes alatt nem a diplomás, 3 nyelvet beszélő, fehérnemű modell, szamaritánus csődört értettem.
2012. dec. 9. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!