Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban bele lehet őrülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bele lehet őrülni a szeretethiányba?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és sosem volt még barátnőm. Hiányzik nagyon a szeretet és furcsa érzéseket érzek néha ami szerintem ebből fakad.


Például van egy szobatársam, nagyon kedves ember, iszonyatosan. Amikor erre gondolok (bár férfi) vegyes érzelmek öntenek el, nem is tiszta szeretet, hanem valami düh, félelem és szeretet vegyes kombinációja. Ez félelmetes de szinte olyan heves, hogy képes lennék megölelni, vagy bántani.... Mintha nem tisztult volna le az agyamban ezeknek az érzelmeknek a forrása, mert nem gyakoroltam a szeretetet senkin.


Mivel a férfi főleg nőket tud szeretni, így ennek hiánya okozhatja ezt.


Sok sorozatgyilkos sem volt nővel soha, és a legtöbbet nem szerették, ezért lett olyan. Nyugtassatok meg, hogy ha találok barátnőt (és hamarosan találok, mert nagyon kedves lányokkal randizgatok most) nem lesznek többé ilyen félelmetes érzéseim!


2012. dec. 5. 07:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Sokszor apámmal kapcsolatban is ezt érzem.

A mentális egészség kategóriába is sorolható a kérdés, de mivel a szeretet/szerelem/szex hiány okozhatja, és ez a kateg népszerűbb, ide tettem.

2012. dec. 5. 07:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Hm nezd nekem jelenleg lassan 2 honapja nincs baratnom :/ elotte 9 evig mindeg volt het rol honaprol holnapra masik es neha ugy erzem h kell a no nem csak sex mert nem minden az korul forog de kis romantika osszebujas stb szeretet bla bla bla kell az mindenkinek de hala istennek jovoheten mar ebbol megint lesz reszem szoval :) ne add fel go bulizni valamerre csajokat fel szedni es ennyi udv sok sikert 24 F
2012. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy Te az őrület határán vagy.

Csak hiányzik valaki, akit szerelemmel szerethetnél és ezt viszonozhatná.

Még csak azt sem hiszem, hogy szeretethiányos vagy, hiszen biztosan vannak szüleid, vagy testvéred, aki szeret Téged, tehát ez sem áll fenn.

Egyszerűen az történt, hogy találkoztál egy olyan emberrel, akit - ha nő lenne - feleségnek el tudnál képzelni, mert minden olyan emberi tulajdonsággal rendelkezik, ami Neked fontos lenne egy társban. Csak éppen nem nőnemű az illető.

Én egyszer mondtam egy kollaganőmnek, ha férfi lennék, őt venném el feleségül. Annyira jól megértettük egymást, nagyon bírtam, de ettől még nem vagyok mentálisan beteg, mert semmi abnormálisat nem éreztem iránta.

Te se így fogd fel, ne rágódjál ilyeneken, hanem minden energiádat a Neked legfontosabb hölgy megtalálására, majd elkápráztatására fordítsd!

2012. dec. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve nincs, köszönöm kérdéses jól megvagyok nélkülük! És nem lettem se hibbant, se skizofrén, se tömeg se sorozatgyilkos!
2012. dec. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is ilyen voltam, mint te, aztán összejöttem egy lánnyal. Na akkor volt csak az igazi baj. Megőrültem. Persze ki is lettem hamar repítve, mert ijesztő voltam és teljesen katt. Hosszú idő kellet míg magamhoz tértem, azt hittem sosem leszek már többi a régi. Azóta megtanultam máshogy értékelni az egyedüllétet és örülök már neki, hogy jól tudom viselni. Rájöttem, hogy mivel megszoktam az egyedüllétet, engem megfojt egy olyan lány folytonos jelenléte, aki akar tőlem valamit. Frusztrál is. Úgyhogy ez nem az én műfajom, amióta ezt beláttam, azóta nem pánikolok azon, hogy elkattanok. Az pedig, hogy ez kinek nem tetszik, az más embernek a saját problémája :)
2012. dec. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valóban, iszonyat nagyon aggresszív megkeseredett állattá válsz egy idő után, ha eleve nem tudsz nőzni, mert nem értessz hozzá, és félsz a csalódástól, vagy a külsőd szar és mindig elutasítanak ez a másik eset, estleg sehol nem látsz,találsz kedvedre valót, mindenütt csak a középszar vagy a lentebbi akad, te pedig egyszerűen képtelen vagy ezt érétékelni, mert ilyen az agyad. Ekkor a kutya fa-sza nem fog összebújni veled, nincs meghitt érzelgős intim ba,szás, és ez eléggé olyan tyúkszemedre lépett a sors hangulatot ölt benned. A szerelemhiányt pedig aggresszív gondolatokkal a legkönnyebb elnyomni, kiölni magadból, plussz ehhez társul az hogy szar az élet, igazságtalan, gyülölöd a többi ro,hadékot, hogy miért mázlisták, nem bírod eltűrni a szerelmes párokat akik a közeledben zabálják, kajánul nyalják egymást állati életvidáman, míg neked csak levegő jut a tüdödbe. Fájó, égő érzés. Felesleges hulladéknak érzed magad, a jövőképed kezd szépen elsötétülni, egy fekete szurokká válni, az agyad elborul, nem találod többé a helyed -e világon. CSak fetrengsz, minden éjjel siratod és gyülölöd magadat, meg a világot is. Egy igazi patkány érzés.
2012. dec. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tegnap 14:41

Jé, ez van nálam is, de azért még szerencsére nem bántottam senkit. Inkáb magamban őrlődöm csendben, úgy teszek közben mintha boldog lennék, elvégre elég gáz lenne anyáméknak és tesóméknak azt mutatni, hogy egy lúzer vagyok, aki egy nőnenk sem kell.

2012. dec. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem bántok másokat, de elég aggresszív mogorva pofa vagyok az utcán. Egyébként meg mintha a homlokomra lenne vésve, hogy öngyilkosjelölt. Melankolia 100000-el.
2012. dec. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!