Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsem el hogy valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsem el hogy valóban tetszik-e egy fiú?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon rendes srác, közös barát szerint bejövök neki. először valamit éreztem amikor találkoztunk, de lehet csak az agyam erőltette ... Ha suliban látom nem tetszik, ha buliban vagyunk igen. Belsőleg nagyon stimmel a srác. Talán az is baj hogy alacsonyabb nálam... Igazából elég félénk is ráadásul . Ez lenne mindkettőnk első kapcsolata, úgyhogy gyorsan el kéne döntenem, nem akarom hitegetni, aztán az első csóknál rájönni hogy nem is vonzódom hozzá testileg...

16/L



2012. dec. 2. 22:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kételkedsz benne már rég nem jó.... Csak azért ne járj vkivel mert nincs más. Nem kell a szőke hercegre várni, de fontos a vonzalom. Am külsőre bejövős? Szívesen megcsókolnád? Vagy érzel vmi vonzalmat?
2012. dec. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát, ha ezen gondolkodni kell, akkor megette a fene az egészet.

Csak a töltöttkáposzta jó melegítve.

Keress olyat, akit kívánsz.

2012. dec. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor a buliba voltunk igen. Meg is akartam csókolni. De ahogy telik azóta az idő egyre bizonytalanabb vagyok, néha láttam a suliba és semmit nem éreztem. Amúgy teljesen átlagos, a szemei amik szépek a többi meg se nem csúnya se nem szép. Nem tudom miért vagyok ilyen elégedetlen hisz én is átlagos vagyok. Olyan nagyon jól kinézőkre felesleges várni és jó lehetőségeket elhalasztani. Félek meg fogom bánni ha visszautasítom ...
2012. dec. 2. 22:48
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem biztos, hogy megette a fene, csak mert kételkedsz.. Az, hogy felmerült benned, azt jelenti, hogy látsz benne fantáziát. Ez változhat jó irányba. Menj el többször bulizni vele :) Gondolj sokat azokra a dolgokra amik tetszenek benne, hergeld magad és lehet hogy rákattansz :) Aztán mikor sikerült, már mindegy lesz utólag, hogy mennyire volt magától és mennyire az agyad erőltette. Bárkinél ez úgysem működik.. Lehet, hogy mindez nagyon hülyén hangzik, de nem a levegőbe beszélek, nekem a legtöbb kapcsolatom így kezdődött és lett belőle nagy szerelem.. (Pedig jó csaj vagyok, de valahogy elcseszem mindig, ha én szemelek ki valakit, hülyét csinálok magamból, inkább engem szednek fel mások, aztán jön a "rá akarok kattanni" stádium és sokszor sikerül :) Sikerült már olyankor is, amikor atán kiderült, hogy nem lett kellett volna, mert nem is akart semmit, de már addigra késő volt mert belezúgtam.)
2012. dec. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!