Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya vagyok, nincs is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, nincs is semmi esélyem egy helyes fiúnál? 16/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
ármándó úr is beleszeretett betti a csúnyalányba :) :D
2012. nov. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Ne úgy fogd fel hogy egy csúnya ember vagy, inkább úgy hogy egy szép majom!
2012. nov. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Csak annyira mint egy csúnya fiúnak egy helyes lánynál
2012. nov. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szép majom háhá :D
2012. nov. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

nem biztos hogy csúnya vagy,

én magamat nagyon csúnyának tartom és egy átlagosan helyes fiú tetszik nekem nagyon nagyon és nekem szerintem semmi esélyem nála, ha más miatt nem akkor azért mert osztálytárs és azért mert elég félénk vagyok.. :SS

de te nem hiszem h csúnya vagy nyugi:))


15/l

2012. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A csunyaság relativ,lehet hogy nem vagy csunya csak annak tartod magad.A férfiak izlése nagyon különböző és egész másképp látnak egy nöt mit azok saját magukat.Ha látnék rólad egy képet megmondanám hogy tényleg csuf vagy vagy csak rosszul hozod a formád.Sokat lehet segiteni a külsön más hajviselettel öltözködéssel sminkkel.Biztos láttál már tv müsorokat ahol egy elönytelen külsejü nöböl egy kifejezetten atraktiv valakit faragtak a szakemberek.Szóval esélyed van,kérdés mennyi.
2012. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
küldj magadról képet és megmondjuk hogy nézel ki :)
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mások mondják hogy csúnya vagyok. :/ Én magamat nem tartom csúnyának alapvetően, úgy érzem, sok lehetőség van bennem, és ha változtatnék-lefogynék 25 kg-ot, megnöveszteném a hajamat, csinos ruhákat hordanék-szép is lehetnék...
2012. nov. 27. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:
De ha csúnya lány vagy sok átlagos pasinál van vagy lesz esélyed. Fordítva (csúnya fiú) le lehet húzni a redőnyt sajnos.
2012. nov. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Másokra ne hallgass, hülyék..

Nekem is mondták már EGYSZER így konkrétan ,de az a személy folytonosan csesztetett vele és el is hittem kiborultam.. de már előtte is rondának tartottam magam, holott páran mondták hogy szép vagyok de nem hiszem el,nem ezt látom.

Ja és arról a fiúról kiderült hogy az a baja hogy csúnyán nézek rá és sose szólok hozzá ,miután beszéltem vele abbahagyta és megdícsérte a hajamat -.-". De ne tudd meg mennyire rám volt szállva,folytonosan csesztetett ..

Szóval lehet hogy nem is azzal van a baj ahogy kinézel,hanem a viselkedéseddel.


15/L bocsi a regényért

2012. nov. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!