Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk. Nálatok mit jelent egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nálatok mit jelent egy szájra puszi?

Figyelt kérdés
15 leszek decemberben,és van egy srác aki 17lesz januárban.Most nem azt kérdezem,h tetszem-e neki mert ezt csinálta?Mert tuti h igen,ezt már megbeszéltük.Csak ma találkoztunk,és hajoltam h adjak 3arcra puszit,mint rendesen,mással is.Már akk éreztem,h olyan furán hajolt oda hozzám...Aztán mikor elmentem megint hajoltam h arcra puszi,erre megfogta az arcom és adott egy szájra puszit.Fiúk!Nálatok ez mit jelent?Igazából semmit,olyan mintha arcra lenne?Vagy nektek is annyit jelent mint nekem?Mert én azóta is mosolygok ,pedig már jó pár órája volt,és annyira örülök,meg annyira jó.De nem tudom h nálatok ez mennyire komoly???
2009. aug. 19. 17:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Komoly. 17/F
2009. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyira hogy tetszel neki :)
2009. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Tetszel neki, randizna veled, szívesen lesmárolna teli szájbol amint alkalom adódik, lefeküdne veled, stb... Hadd ne soroljam tovább :)


Szájrapuszi barátoknál/haveroknál nincs, soha.


20/F

2009. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy arcra puszinál sokkal többet jelent. tetszel Neki.

Ne szarozz, ezentúl maradj a szájra puszinál, vagy még tovább...

2009. aug. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden komoly gondolkozású fiúnál azt jelenti, hogy többet akar. Egyik barátnőmmel így jöttem össze, megpróbáltam megcsókolni, nem engedett, majd harmadszorra ő kapott le. :)
2009. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
46%
azt jelenti h tecel neki és akar téged és nem csak kihasználni ha ki akarna használni lesmárolt volna.
2009. aug. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajj,most annyira örülök,h ilyeneket írtok :)Köszönöm mindenkinek a választ...

Az utolsónak:írtad h nem akar kihasználni,mert akk lesmárolt volna...ez egy nagyon fontos dolog lenne nekem,mert ő elég sok csajnak tetszik,és ő ezt élvezi,és félek,h én is csak egy vagyok a sok közül,de akk szerinted nem?

2009. aug. 19. 18:00
 8/15 anonim ***** válasza:

lehet hogy én akkor 1 kicsit el fogom venni a kedved, de bármit írok, szentem a többieknek igaza van...!

ahonnan és jövök, ott egy szájra puszi annyi, mint egy semmi...mindenkinek megvolt mindenkivel :) toom van aki szerint ez nem helyes, de mi ienek vagyunk...

2009. aug. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sima barátnak az ember nem ad szájrapuszit.Ez egy kibontakozni látszó szerelem.

Amúgy nyugodtan írhattad volna,hogy 14 és 16 évesek vagytok,nem változtat semmin,hogy ki mikor tölti a következő életévét,a kérdésed szempontjából meg amúgyis lényegtelen.

2009. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annyiból írtam hülyeséget,hogy csak a mi kultúránkban nem ad az ember sima puszit barátnak.Mert pl az oroszoknál ez természetes köszönés,akár fiú fiúnak,mindenfajta érzelmi töltet nélkül.De ez esetedben nem áll fent.
2009. aug. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!