Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert vagyok egyedul ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok egyedul ha nem vagyok csunya?

Figyelt kérdés
17 vagyok es meg nem volt ugy igazi kapcsolatom.Allitolag csunya se vagyok....Picit zarkozottabb fajta vagyok,es tobb ido kell hogy megbizzak valakiben,es onmagam tudjam adni.Ettol lehet?
2012. dec. 5. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
igen, ettől lehet, de ez nem hátrány
2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kinel mi hatrany ugye :)
2012. dec. 5. 21:58
 3/14 anonim ***** válasza:

Lehet, ha csendes vagy nem figyelnek úgy fel rád a fiúk. Ne aggódj, a te számodra is van valaki odakint. Pasiból annyi van mint fa a dzsungelben.

De ha küldesz fotót, megerősítelek benne, hogy nem vagy csúnya:)

2012. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
küldesz képet?
2012. dec. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Irjatok privit.Nektek kuldok.Nem bizom mindenkiben
2012. dec. 5. 22:03
 6/14 anonim ***** válasza:
Asszem bennem nem bízik meg a kérdező, mert nem kaptam képet :(((
2012. dec. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
én se kaptam
2012. dec. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Fiú vagy v lány?
2012. dec. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Es ezt mert kell kiirni??
2012. dec. 5. 22:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Azért mert nem mindegy, a fiúk udvarolnak. Ha fként csöndes vagy úgy nem fogy tarolni a csajoknál. De ha lány vagy elég csak ellibegned köztük meg kedvesnek lenni és ha szép vagy sok mindent elérhetsz.
2012. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!