Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon magad alatt vagy?

Figyelt kérdés
Nem látsz kiutat, nem tudod merre indulj, mit kezdj az életeddel. Azt hittem a szakítás segít, majd változik valami, de nem. Semmi. Sok teher van rajtam, kötöttségek. Lehet változtatni valahogy az életen? És hogyan? Hogy lehet megszabadulni a béklyóktól?
2012. dec. 6. 10:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
0%
Járj Szórakozóhelyekre :)
2012. dec. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem gúnyolódásból írom, semmi rosszindulat, de: fordulj pszichológushoz, mielőtt rosszabbra fordul. Nincs benne semmi szégyellni való, de ha már te is beláttad, hogy problémád van, akkor kezeltesd, hidd el könnyebb lesz minden. És fel a fejjel, lesz ez még rosszabb is! :D
2012. dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

első lépés: a hisztit és a nagyfokú önsajnálatot befejezni.

Valószííínűű h elég sok időd van és semmi feladatod fontosabb dolgod nincs h csak erre tudsz figyelni.

Keress elfoglaltságot valami feladatot, menj vigyél ki hősugárzót egy generátorral és olvaszd fel a havat vagy valami.

Menj el valami bárba igyál valamit, ismerkedj, menj vásárolgatni, és ne a múlton keseregj hanem azon h mi lesz.


Vegyél elő egy papírt, és írd le a papírra, hogy mit szeretnél, írj egy tervet, hogy mit fogsz tenni mit kéne tenned és mikor.

2012. dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
0%
keresek egy csajt és jól megpakolom. utána mindig királynak érzem magam:D
2012. dec. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Menj ki a sportpályára, és fuss addig, amíg csak bírsz!!! :)

Elmegyek veled, ha gondolod... :S

2012. dec. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
a 4 esnek van igaza:D
2012. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a 3-as al! Kell valami elfoglaltság, hogy elvonja a figyelmed.

Én is hasonló cipőben jártam mikor 3 hónapja véget ért a 6 éves kapcsolatom,akkor élni nem volt kedvem nemhogy felkelni az ágyból és csinálni is valamit.

Ha lány vagy akkor még plussz szerintem jóerősen bőgd ki magad, egy kicsit sajnáld is magad aztán gondolkodj el rajta, hogy mi mindenened van aminek mondjuk a létezését már természetesnek gondolod pedig nem biztos,hogy az.Tehát csak a pozitív dolgokra koncentrálj és örülj, hogy vannak!

Minden embernek vannak mélypontjai de nem lehet leragadni bennük...hozzáállás kérdése az egész ;)

23/N

2012. dec. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
2012. dec. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
7es mert egy férfinak tilos sírni és kiadni az érzelmeit igaz? Na pont az ilyen hozzáállás miatt halnak hamarabb
2012. dec. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ki mondta,hogy tilos? De mivel nem vagyok férfi nem tudom nekik ez mennyire segít...ennyi az egész.

Még valamibe esetleg szeretnél belekötni? Válaszolok szívesen mindenre ;)

2012. dec. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!