Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon magad alatt vagy?

Figyelt kérdés
Nem látsz kiutat, nem tudod merre indulj, mit kezdj az életeddel. Azt hittem a szakítás segít, majd változik valami, de nem. Semmi. Sok teher van rajtam, kötöttségek. Lehet változtatni valahogy az életen? És hogyan? Hogy lehet megszabadulni a béklyóktól?
2012. dec. 6. 10:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Így van, igazad van mindenben. Mégegyszer bocsánat.
2012. dec. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Huh, mielőtt elmentem dolgozni, kiírtam ezt a kérdést, és csak mostanában értem haza. Szóval lekötöm magam, nagyon is, túlzottan is. Köszönöm a válaszokat! Ez a kisvita pedig külön feldobta a hangulatom. Remélem nem gond, ha nem szállok be. Nő vagyok egyébként én is. És ismerkedem is, alakulóban lévő kapcsolat is van/vannak, szóval teljesen hétköznapi vagyok, ellátom a feladataimat is. A problémám inkább az, hogy nem vagyok elégedett, és nem is tudom, mivel és hogyan lehetnék elégedett, hogy ne érezzem azt, amit a kérdésben is megfogalmaztam.
2012. dec. 6. 19:29
 23/24 anonim ***** válasza:
Én is eléggé magam alatt voltam pár hónapja, de beiratkoztam egy nyelvtanfolyamra + el kezdtem fitness terembe járni és most még a karácsonyi készülődés is leköt.:) Próbáld ki Te is ezeket, hátha segít.
2012. dec. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is magam alatt voltam 2 napig, de mostanra kijózanodtam.
2012. dec. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!