Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha nagyon magad alatt vagy?

Figyelt kérdés
Nem látsz kiutat, nem tudod merre indulj, mit kezdj az életeddel. Azt hittem a szakítás segít, majd változik valami, de nem. Semmi. Sok teher van rajtam, kötöttségek. Lehet változtatni valahogy az életen? És hogyan? Hogy lehet megszabadulni a béklyóktól?
2012. dec. 6. 10:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nem kötöttem bele, csak felhívtam a figyelmet egy a férfiak felé irányuló káros elvárásba amit szinte mindenki természetesnek vesz. Úgy fogalmaztál, ha nő vagy....ebből az következik ha férfi vagy, akkor nem bőgheted ki magad.
2012. dec. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Végülis tényleg ezt mondtam..gratulálok.

Az ilyenek miatt van rossz híre az összes többi pasinak.

És még a nők kombinálnak....

Elmondom mégegyszer hátha sikerül felfogni.

Azért mondtam, hogyha nő vagy sírsd ki magad....mert én is nő vagyok és tudom, hogy sokat tud segíteni. Nem tudok férfi aggyal gondolkozni, nem tudom nekik mi a jó, hogy ők hogyan segítnenek magukon így nem is mondtam inkább semmi tippet!

2012. dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert szerinted a férfi agy más? Az acélból van? Nincsenek érzései? hm... lehet tényleg ők nem is emberek:D:D:D
2012. dec. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Hát igen...a férfi és női agy között vannak elég elentős különbségek...de nem is reméletm, hogy megérted.

http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM

egy videó talán segít kicsit kiszedni az elméd a homályból....

legalább ne reklámoznád, hogy buta vagy mint a föld -.-

2012. dec. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy pszichológia végzettség hitelesebb mint egy videó a neten, ennyit erről.
2012. dec. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológia végezettség? :DD

Biztos hatalmas pszichológus lehetsz ha nem sikerült rájönnöd, hogy ezt a videót a lélektan tárgyak óráin országszerte vetítik...biztosan azért mert haszolatan ;)

2012. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ha ennyire szakértő vagy a témában akkor tudhatnád, hogy nem egzakt tudomány, és attól hogy ő ezt mondja, még nem biztos hogy így is van, mert egy másik elmélet az ellenkezőjét állítja. De a lényeg a másik lenézése, lebutázása ha nem ért egyet. Ezt is ott tanítják, biztos.:D:D
2012. dec. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

És mégis hol található az a másik elmélet?

Mert,hogy a férfi és női agy másképpen működik az nem kérdés egyik tudományban sem ;)

2012. dec. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ha visszaemlékszel nem a férfi és a női agy működéséről kezdtél el velem vitatkozni, hanem a sírásról, állításod szerint nem tudod, hogy segít-e a férfiaknak. Ehhez viszont egy kis anatómia kellene ,hogy a sírás milyen folyamatokat indít be. És a sírás szintjén ugyanaz az eredmény a férfi és a női agyban is. És, hogy őszinte legyek aki lebutázott annak nincs kedvem elméleteket mesélni, nézz utána. Végülis egy hülyegyerek vagyok aki buta mint a föld, úgyhogy ne is vedd figyelembe amit írtam, vedd úgy hogy meg se szólaltam. Bocsi.
2012. dec. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen ez a válaszod is bizonyítja amiről eddig beszéltem.

De szép kerülő manőver volt ;)

2012. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!