Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "csúnyább" fiúk a buliba ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"csúnyább" fiúk a buliba ti kivel flôrtôltôk?

Figyelt kérdés
A nem olyan helyes fiukra gondolok. ti a buliba kinek flôrtôltôk? a nem olyan szép lánynál vagy bepróbálkoztok a bombázo lányoknál? én már annyi ilyet láttam hogy szegény fiu oda megy a gyônyôrü lányhoz, az elküldi es a fiú szomoruan elsétál de kôzbe melette ott áll a kicsit csunyácska lány aki arra vár hogy valaki felkérje táncolni.
2012. dec. 6. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Alkohol lineáris függvénye. :)
2012. dec. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Senkinek.

Nem egyszer elhajtottak és már önbizalmam sincs.... :(

16/F

2012. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"a buliba ti kivel flôrtôltôk?"

A wc-és nénivel :P

2012. dec. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
A pohár fenekével.
2012. dec. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már, nem is csak csúnya fiúkat küldenek el, például én inkább vagyok átlagos külsőre mégis full részegen eddig csak a csúnya vagy átlagos lányok smároltak velem.
2012. dec. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Éppen ezért nem is járkálok buliba és nem szólítok le lányokat. Szerintem undorító a külsőm, a rondaságra sajna nincs gyógymód.


30/F

2012. dec. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!