Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! összejönnétek egy autista lánnyal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 17:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
82%
Egy autista elzárkózik az emberi kapcsolatoktól, kerüli a szemkontaktust. Szóval ez kivitelezhetetlen.
2012. dec. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
58%
Nem hinném.
2012. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Az autizmusban is vannak fokozatok.


Szóval, ha megszeretném miért is ne?

2012. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. dec. 6. 18:16
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

20/F vagyok, kiskoromban pedig enyhe Asperger-szindrómával diagnosztizáltak, ami abban merült ki, hogy nehezen tudtam barátkozni, meg csomó embernek olyan dolgokról, témákról beszéltem, amik nem is érdekelte őket. Manapság már ezt kinőttem (már régóta van egy baráti társaságom, végre olyan témák is érdekelnek, ami az átlagembereket is, nem kezdek el úgy viselkedni, mint egy két lábon járó lexikon, stb...), de még mindig félek a másik szemébe nézni, ha beszélek vele, talán emiatt is néznek egyesek furának. A monoton beszédhangomról már nem is beszélve xD, de ezek ugye mind fejleszthetők önállóan is, csak akarat kérdése.


Szóval ja. Ennek is vannak fokozatai. Akinek autizmusa vagy aspergere van, az nem azt jelenti, hogy örök életére debilségre van ítélve, hanem az olyan alap társadalmi funkciókat (beszédstílus, szemkontaktus, kézmodulatok, gesztikuláció, igaz és hamis barátok felismerése) amiket a hétköznapi ember már ösztönösen tud, azt az aspergeresnek külön kell megtanulnia.


Kérdésre válaszolva: ha minden klappol velünk, akkor miért ne?

2012. dec. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Egy magasan funkcionálóval lehet megpróbálnám, ha felkeltette az érdeklődésemet, és ad esélyt arra, hogy közeledhessek felé.
2012. dec. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
40%
akkor igen esetleg ha amúgy csak kicsit butusnak tűnik. De pl ismerek egy Down kórost, nah egy olyannal kizárt
2012. dec. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
60%

Kicsit butusnak?! :D Egy Apsergeres megesz bármelyikőtöket reggelire, ha értelmi képességekről van szó. :)

Azt hallottam, hogy sok magasan funkcionáló auti és aspi lány után bomlanak a pasik, mert titokzatosnak, különlegesnek tartják őket. (Azért ez más típusú "fogyatékosság", sok előnnyel is jár, nem csak hátrányokkal.)

Szóval pasik, vigyázzatok, lehet, hogy egyébként is auti lány után epekedtek anélkül, hogy tudnátok róla! :D

2012. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%

Szimplán csak az intelligenciájuk miatt.

Egy okos lány baromi szexi.

2012. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
26%
Csak ha kilogikázza a következő nyerő lottószámokat! Egyébként köszönöm, nem kérek belőle.
2012. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!