Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! összejönnétek egy autista lánnyal?

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 17:26
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
hahaha..... nagyon viccesek vagytok-.-
2012. dec. 6. 20:52
 22/29 anonim válasza:
100%
Megmondom őszintén, igen.
2012. dec. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
90%
Miért te autista vagy és itt próbálsz ismerkedni?
2012. dec. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
valamilyen szinten az vagyok.. és nem akarok itt ismerkedni..
2012. dec. 7. 19:41
 25/29 WsAkosWs ***** válasza:
35%
Hát nem igazán.
2012. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik. Illetve, hiába lett belinkelve egy csodás Wikipedia cikk, továbbra sem tudom pontosan, mit jelent, ha valaki autista. Persze az nyilvánvaló, hogy vannak fokozatok, tehát azt mondanám, hogy ez is egy faktor, de nem hangsúlyosabb, mint a többi, egy bizonyos határig.
2012. dec. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
mulya vagyok, szóval jól ellennénk xd
2013. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Ez az érintettsége fokától függ - továbbá a belső tulajdonságaitól, hogy van e közös érdeklődési területünk, el tudnánk-e beszélgetni, és persze a külső is fontos.

Ha minden adott, persze, simán. Talán jó is lenne, működhetne, mert aspie vagyok. ((: De túl sok a ? ilyen esetekben.

2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálam alapelv, hogy a randira hozza magával a lány a személyi és az erkölcsi bizonyítvány mellett az összes orvosi papírját, pontos diagnózissal az esetlegesen fennálló személyiségzavarokról és egyéb pszichés rendellenességekről. Én is viszem az enyéimet, és miután megbeszéltük, mennyire illenek össze a zavaraink, megtervezzük a hátralévő közös életünket.


Komolyra fordítva a szót, engem nem érdekel, kire milyen címke lett ragasztva. Ha egy lány személyisége megfog, nem különösebben érdekel, hogy orvosilag milyen szakszóval illetik. Egyébként szerintem egy csomó ember (akár olyan is, aki itt most kerek-perec kijelentette, hogy nem jönne össze autistával) valójában összejön, sőt együtt él különböző pszichés problémákkal, "rendellenességekkel" küzdő emberrel, csak esetleg nem is tud ezekről a problémákról egyikük sem, mert nem olyan fokú, hogy valaha orvosi vélemény kikérése merült volna fel bármelyikükben.

2014. máj. 10. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!