Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több a rövid hajú lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a rövid hajú lány. Nektek mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll van akinek nem.

És jobban szeretem a hosszú dús hajat.

2012. dec. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:

Én is rövid hajú vagyok.

Szerintem ez praktikusabb haj.

2012. dec. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem oly mindegy hogy néz ki a többi nő.


Nekem nagyon dús hajam van és lassan derékig ér.

Ha valaki le akarná vágni felpofoznám :)

2012. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
A lányoknak legyen szép, hosszú hajuk!!!
2012. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
57%

Gáz.

Fiús, többnyire kicsit sem nőies bárki bármit mond.

2012. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Van akinek nem áll jól a rövid haj, van akinek jól áll az is, és van akinek csak az áll jól (ott van pl az énekes Pink).

Nekem volt már rövid és derékig érő is, a hosszúval rengeteg probléma van nyáron-télen egyaránt, ráadásul nekem elkezdett hullani és le is kellett vágatnom vállig érőre, de nem bántam meg, mindkettővel jól érzem magam.

2012. dec. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
72%

Nekem a röviddel volt bajom.

A hosszú önmagában elegáns. Ha csak megmosom és megszárítom már akkor szép.

Viszont a rövidet be kell szárítani, meg kell formázni, nem mutat, ha nem kezdek vele valamit. Utáltam.

2012. dec. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
9%

Ronda... A leszbik szokták levágatni :S


Minimum vállig érő legyen. Az már szép :)

2012. dec. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Förtelmes. Ne legyen fiús frizrája. Annyira unalmasak mint az állat. Nekem a nagyon hosszú dús haj tetszik, és ez most furcsán fog hangzani, de amelyik nőnek nagyon formás ovális koponyája van, és finom arcvonása, nem olyan nagy durung orra, meg bulldog állkapcsa, annak a full kopasz fej is nagyon szexisen áll. Tudom ilyen nem sok szaladgál nőben, de láttam már sztárokat hogy hogy néznének ki kopasz fejjel ,és igen, van emelyik kifejezetten tetszik. Pl. Kate Beckinsalet nagyon bírnám kopasz fejjel.
2012. dec. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
31%
2-es magadon kívül szert még más is ezzel a frizurával? Hímneműek esetleg? csak kérdem
2012. dec. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!