Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több a rövid hajú lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több a rövid hajú lány. Nektek mi a véleményetek róluk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 17:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
A válláig minimum érjen... Ha annál rövidebb az már nemjó. De amúgy arcszerkezettől is függő hogy kinek "mi áll jól".
2012. dec. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kálmán Olga is rovid haju. Leszbis. Ennek ellenere, nekem nagyon tetszik.


21F

2012. dec. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
51%
Nekem fiúk juttnak eszembe a rövidhajú lányokról ezért nem jönnekbe a rövidhajú lányok egy lánynak legyen hosszú haja de legalább vállig érő.
2012. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon nem jön be,úgy néznek vele ki mint egy férfi...egy csajnak legyen minimum vállig érő haja de inkább hosszabb,az már nőies

Bűn ha egy szép csaj rövidre vágatja a haját

2012. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%

Nagyon kevés lánynak áll jól

a hosszú haj szinte minden lánynak jól áll és igaz hogy sok vele a macera de nagyon megéri

2012. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy nőnek akármilyen hosszú haja, ha közben iszik, mint a gödény, füstöl, mint a kémény, és káromkodik, mint a kocsis. Az, hogy mennyire nőies valaki, a viselkedéstől függ, nem a szőrzettől.
2012. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki hordjon olyan frizurát, ami jól áll neki, és amiben ő is jól érzi magát. :-)


Nekem speciel hosszú, és nem is akarom levágatni. Kiskoromban volt rövid hajam, de borzalmasan néztem ki vele, és ráadásul mindig ötszáz felé állt, mert elég vastag szálú... (Tehát nem feltétlenül igaz, hogy a rövid haj könnyebben kezelhető...) Barátom is azt mondja, hogy egy nő legyen nő, és nehogy még egyszer levágassam... :-) De ha más levágatja, és jól is áll neki, hát isten neki, tegye meg. :-)

2012. dec. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
54%
Meg kellett nézzem hanyadik században járunk annyira régimódi a kérdés is és a válaszok is... Sztem változó kinek mi áll jól de egy bizonyos kor felett kifejezetten ciki a derékig érő haj.
2012. dec. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok. Szerintem azoknak, akiknek vékony, ritka hajuk van, nem áll jól a hosszú. Az meg kimondottan undorító, ha a szájába lóg valakinek a haja. A sógornőmnek is pl. hosszú a haja, és mondogatták a családban, hogy milyen szép, de nekem egyáltalán nem tetszett. Az is hülyeség szerintem, hogy minden kislánynak hosszúra hagyják a haját, mert hát ő lány.

Sok nőnek áll nagyon jól a rövid haj, és egyáltalán nem lesznek tőle férfiasak. Az ember elnézi a bájos pofijukat.... :-)

2012. dec. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
100%
Arctípustól függ, hogy kinek mi áll jól. ^_^
2012. dec. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!