Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nagyon jó pasi, akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nagyon jó pasi, akiért nyáladzik a legtöbb nő és tudja is magáról, hogy jól néz ki, szóval még ők is gyakran kell visszajelzés, nem mindig biztosak a dolgukban?

Figyelt kérdés
Tehát ha megakarnak ismerni egy szintén nagyon dekoratív lányt, akkor ők is izgulnak, hogy vajon bejönnek a csajnak, meg ha pl a lány nem ír rájuk akkor elbizonytalanodnak, hogy lehet, hogy mégse az esete?
2012. dec. 6. 23:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

17. Nem igaz. Csepp közönyösség csak a nők agyára működik. Egyszerüen a férfiak imádják,ha a nő elvan olvava tőlük, behódol nekik, mert igazából ez is a szerepük hogy doromboló szobacicák legyenek a pitbulljuk mellett! A nőknek nyomatnia kell a hízelgést, dicséretet, kedveskedést ezerrel éjjel nappal, mert igazából ez egy jó barátnőtől az elvárás.

És épp ez a probléma, ha fordítva van, mert egy doromboló szobacica feelingű férfi nem mutatjól egy nő mellett. Mert nem ez a szerepe, nincs alárendelve a nőnek, a nő viszont az erős/ebb/ fickónak igen. Azért nő, mint kívül, mint belül.

2012. dec. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nekem nem jön be az egy csepp közönyösség sem, mert érzem, hogy az egy álarc, egyáltalán semmilyen megjátszás nem jön be, azt érezni, mű..az ilyenből kiábrándulok hamar..Hm..De lehet más férfiakat meg beindít, azt nem tudom.
2012. dec. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Dehogy indítja az be. Senkinek nem kell egy hideg fabula. A hidegség csak a férfieknek áll jól. Egyébként meg a férfiak kifejezetten igénylik hogy a külsejük agyon legyen dicsérve, főleg ha izmosak, megdolgoztak érte. A férfiak mások mint a nők, a nők számomra érthetetlen okból nem szeretik, ha külsejük van dicsérve. Valamiért ezek lelkizősek?!
2012. dec. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ez megjátszás lenne? Az én agyamban igenis működik, és nem kisded játék, nem megjátszás. Úgy hívják, hogy magánszféra, olyan dolog, ami csak engem érint. Nem ugrok a füttyentésére, mert pl a barátnőimmel van találkozóm, vagy anyukámmal szeretnék beszélgetni, vagy akármi. Van nagyon leköt a munka, és nem érek rá egész nap a lábánál "dorombolni". Az a baj, hogy ezt sokan megjátszásnak, kisded játéknak veszik, pedig nem az. Ez életforma.


59%-os válaszoló: tudom, hogy a pasik szeretik, ha a nő csicska mellettük, és mindent kimutatnak. Tudom, mert így nagyon is ki lehet őket használni, vissza lehet élni a bizalmukkal, a nyitott lelkükkel. (sajnos sok férfi ezt teszi)

Volt benne részem, nem tapasztalat nélkül beszélek. Évek kellettek, mire rájöttem, hogy ez így csakis a pasiknak jó. Nekem nem. Változtatnom kell, máshogy kell gondolkodnom. És lám! Bejött. ;)

2012. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

# 23


Olyan buták vagytok! :) (már bocsánat!)

Látszik, hogy nem értitek a mondandómat. Nem érzéketlen fabula az, akinek van a pasin kívül is élete. Nem érzéketlen, és hűvös az, aki nem szenteli az egész életét arra, hogy egy ürge seggét nyalja. Ettől még lehet szenvedélyes, szerethet igazán. Csupán nem kapcsolatfüggő. Olvassátok el Csernus Nő és Férfi c. könyveit. Komolyan. Érdemes.

2012. dec. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Utóbbi hetekben már oda vissza végigmentem CSernyó doki cuccain, ne aggódj tudom mi a dörgés nemdoromboló cica! :P

Egyébként nem azt mondtam,hogy egy non-stop csicska legyen a nő, de például egy nőnek ha már napi háromszor elmonja a fickaja,hogy szeretleg meg nagyon szép tested van, aranyaos a pofikád, akkor ez terhesnek fogják fel valamiért. A férfi viszont ezt igényli a nőtől fordítva,hogy legyen ilyen. De hisz azért van vele együtt mert tetszik neki külsőleg mint férfi nyilván, akkor meg mondja is ki, adjon hangit ennek, éreztesse,hogy szereti. Közöny szó valóban elég félervezető volt, de így más tisztább a kép.A magánszférát szerintem senkinek nincs igénye elrabolni tőled.

2012. dec. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

És még annyit így búcsúzásképp (ugyanis ma is korán kelek, és ideje lenne ágyba bújni) hogy sok férfi panaszkodik arra, hogy a barátnőjében már nem lát semmi izgalmasat, semmi újat, mindent tud róla, és így már unalmas. Milliószor hangoztatjátok, hogy az izgalmas, érdekes nőket szeretitek. Mitől lesz egy nő izgalmas és érdekes? Hát biztos nem attól, ha nyitott könyvé válik a kezetekben. :)


Szóval uraim, ne tessék kisarkítani a mondandómat. Csak tessék józan paraszti ésszel belegondolni. Ti szeretnétek egy olyan barátnőt, akit még akkor sem vakarhattok le magatokról, amikor slozira mentek? Aki folyton azzal nyaggat, hogy "Mire gondolsz most? Szeretsz?" stb. Ugye, hogy nem? :)


Jóéjt!

2012. dec. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

ui: Tudok én dorombolni megfelelő helyen és megfelelő időben. De karmolni is ha kell. ;)

És nyugodj meg, én aztán nem fogom magam kellemetlenül érezni ha agyon dicséred a pofikámat, meg a testemet. :D

2012. dec. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
És is elolvastam a doktor úr majdnem összes könyvét és egy gondom van vele. Mégpedig pont a író hitelessége. Tanultam belőle hasznos dolgokat, de a leírtak 50%-val nem értek egyet és a tapasztalataim szerint jól is teszem, hogy nem alkalmazom a ,,tanácsait".
2012. dec. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
27es: számomra egy nő akkor a legizgalmasabb ha bízik bennem annyira, hogy nyitott könyvvé válik előttem. Semmit sem becsülök ennél jobban, és aki ilyen azt a lehető legjobban tisztelem. Szerintem azok a férfiak nem szeretik ezt, akik félnek attól, hogy szembesülniük kell a nő "nyitott könyv" állapotával és ettől zavarba jönnek.De én nem. Ez is csak azt bizonyítja, hogy mindenki különálló, önálló személyiség, nem lehet kijelenteni, hogy ennek a csoportnak márpedig minden tagja pont ilyen!:) 24F
2012. dec. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!